На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

ТМ Добродія випускатиме 1 млн кг пластівців на місяць

16 травня відбулося офіційне відкриття заводу із виготовлення пластівців ТМ «Добродія».

Виробничий комплекс із виготовлення пластівців із зернових культур та продуктів на їх основі торгової марки «Добродія» розташований у смт. Михайло-Коцюбинське Чернігівського району Чернігівської області. На заводі проходять всі етапи виробництва пластівців із зернових та зернобобових культур: очищення, лущення, шліфування, гідротермічна обробка, нарізка, плющення та фасування у різні види упаковки. Відтепер у групі компаній локалізований повний цикл виробництва від культивування вівса до виробництва пластівців ТМ «Добродія», що дозволяє контролювати та забезпечувати стабільно високу якість продукції. Технології, що застосовуються при виробництві, не допускають використання штучних наповнювачів, у рецептури входять лише високоякісні злаки, льон, насіння, горіхи і сушені фрукти.

У компанії розповіли, що для реалізації проекту від ідеї до завершення будівництва знадобилося більше ніж три роки. Відкриття виробничого комплексу дозволить групі компаній Agricom Group з аграрної компанії вийти на рівень вертикальної інтеграції з виробництвом продуктів для кінцевого споживача. Вартість проекту склала 10,5 млн доларів, з них 40% проінвестовано власних коштів, 60% — залучено у вигляді кредитів.

«Ще у 2014 році було ухвалене рішення стати не просто аграрною компанією, а почати виробництво продукції з високою доданою вартістю, щоб бути ближчим до українського споживача і пропонувати здорові, корисні продукти, вирощені на нашій землі, — розповів Петро Мельник, виконавчий директор Agricom- Від ідеї до реалізації проекту пройшло майже чотири роки і зараз ми знову задумуємося над новими амбітними цілями».

Надсучасне виробництво повністю автоматизовано тому планова кількість робочих місць становить лише близько 100 осіб. Завод побудований з використанням найновіших екологічних вимог, окрім безвідходного виробництва, на комплексі застосована система очищення повітря, яка має найсучасніші європейські стандарти та не забруднює навколишнє середовище.

«Завод відповідає найсучаснішим європейським нормам, задовольняє всі вимоги споживачів по якості, безпечності та екологічності. Відкриття такого сучасного заводу — подія не лише для регіону, а для України, — повідомив Петро Мельник. — Кожного місяця ми спостерігаємо над зростанням популярності пластівців, підвищення культури споживання продуктів, все більше людей переходить на здорове харчування. Ми пишаємося тим, що можемо підтримувати українців у прагненні бути здоровішими і споживати корисну їжу».

На проектну потужність заводу 1 млн кг місяць у компанії планують вийти до кінця цього року. Як зазначила Ірина Брославцева, керівник напрямку переробки та розробки нових продуктів ТМ «Добродія» виробничий комплекс ТМ «Добродія» має безвідходне виробництво. «Унікальність заводу полягає у використанні останніх розробок світового лідера-виробника обладнання компанії Buhler. Завод повністю автоматизований, що виключає людський фактор у виробництві. Мінімізація негативного впливу на навколишнє середовище впроваджена на підприємстві шляхом переходу на альтернативні джерела енергії. У котельні використовується лушпиння вівса та відходи третьої категорії з зерноочисних машин. Відходи направляються на біокотельню і в результаті спалювання отримують технологічний та побутовий пар, який використовують як під час виробництва, так і для обігріву приміщень», — повідомила Ірина Брославцева.

У компанії мають амбітну ціль — переформатувати ринок вівсяних пластівців з нішевого ринку на повноцінний сегмент продуктів харчування. Директор з маркетингу ТМ «Добродія»Павло Шевчук розповів, що ринок зернових пластівців щороку зростає на 8–9%. "Каша є традиційним продуктом для українців, проте пластівці досі займали невелику частину нашого раціону. Ми активно докладаємо зусиль для того, щоб кожен вітчизняний споживач мав змогу придбати корисний продукт харчування найвищої якості, — повідомив Павло Шевчук. — Для цього ми побудували найсучасніший завод з передовим інноваційним обладнанням, який, зокрема, дозволяє здійснювати м’яке подвійне пропарювання зерна. Ця технологія дозволяє зменшити термічну обробку сировини що забезпечує пластівцям найкращі органолептичні показники, максимально зберігає в них вітаміни і мікроелементи, які містяться у первинному зерні.

У лютому 2018 року підприємство отримало сертифікат відповідності згідно вимог схеми сертифікації FSSC 22000 на систему якості та безпечності харчової продукції. Сертифікат гарантує безпечність продукції шляхом контролю кожного етапу технологічного процесу, зберігання продукції, одержання сировини для виробництва цієї продукції. Завдяки наскрізному контролю якості продукції від поля до полиць супермаркетів, у компанії мають можливість контролювати якість продукції від посівного матеріалу та умовах, в яких росте зерно, до проходження усіх етапів його переробки на пластівців та доставки продукції у торгові точки.

Довідково. Agricom Group — українська компанія, яка спеціалізується на розробці, виробництві та дистрибуції продуктів харчування із зернових культур та об’єднує сільськогосподарські, переробні та торгові підприємства. Ключовими бізнес-напрямками діяльності є власне виробництво зернових пластівців потужністю 1 млн кг в місяць — переробний комплекс торгової марки «Добродія»; торгівля продуктами харчування під власними торговими марками — торговий дім «Добродія Фудз»; зберігання зернових та олійних культур — зернові комплекси потужністю зберігання 65 тис. т; рослинництво у трьох областях на загальній площі сільгоспугідь 40 тис. га. 

22.05.2018


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыКЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2019 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.