На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY
 


Главная > Публикации > Актуальная статья

СЬОГОДНІ Є ТІЛЬКИ ДВА ВАРІАНТИ – ЗА ДЕМОКРАТІЮ ТА ПРОТИ!

Традиційно у нашому виданні ми пишемо про головні події аграрного тижня. І, звичайно ж, на цьому тижні такі події були: пройшла міжнародна конференція «Впровадження в Україні системи складських документів на зерно», 21 листопада був день працівника сільського господарства. Вітаючи аграріїв, Президент України Леонід Кучма, віце-прем’єр-міністр з питань АПК Іван Кириленко говорили про здобутки аграріїв, про результати аграрної реформи. Але сьогодні, коли значна частина громадян України вийшла на вулиці, висловлюючи недовіру Центральній виборчій комісії, не погоджуючись з тими попередніми результатами, які вона оголосила, не час писати про складські документи на зерно, про аграрні реформи, про реальний чи віртуальний урожай в 45 млн. т зерна. Також важко писати про те, що відбувається в країні російською, тим паче, що вже наступний номер журналу „Агро Перспектива" виходитиме українською мовою.
Ввечері 23 листопада на телеканалі „Україна" виступали донецькі металурги, які говорили, що вони забезпечують державний бюджет країни, і що вони, прихильники Віктора Януковича, працюють в той час, як опозиція мітингує. За їхніми словами, вони виробляють основний хліб країни.
Зранку 24 листопада на телеканалі „Інтер", який ретранслював також телеканал „1+1" (журналісти цього телеканалу відмовилися оприлюднювати неправдиву інформацію), представник кандидата в президенти Віктора Януковича у ЦВК Степан Гавриш заявив, що Донецький регіон забезпечує 80% валового національного продукту, що саме він годує Україну, тому дотаційні регіони, які зараз страйкують, повинні шанувати вибір Донецька. Подібні заяви лунали і від звичайних жителів цього регіону в ефірах радіостанцій. Вони обурені, що решта України не визнає їхній вибір. Але Донецьк, Луганськ та Миколаїв — це не вся Україна, це навіть не половина, це далеко не 15 млн. жителів! І про це, мабуть, вони сьогодні забули. З іншого боку, таку заяву С. Гавриша можна розцінювати як зізнання, що більша частина країни підтримує В. Ющенка. Тим паче, що 17 регіонів країни однозначно були на стороні В. Ющенка в першому турі і залишилися на його боці і в другому, що підтверджують навіть сфальсифіковані на користь В. Януковича попередні дані ЦВК. Виходить, що єдина, за його словами, перевага Донецького регіону в тому, що він годує всю Україну і тому має керувати нею. Але чи так це насправді? Якщо відійти від металу, а говорити про хліб, то із зібраного на 1 листопада, за даними Держкомстату (без кукурудзи), 35 млн. т зерна на Дніпропетровськ прийшлося 2,4 млн. т, Донецьк — 1,7 млн. т. Але не хочеться ділити Україну на Донецьк та решту території. Сьогодні мова взагалі не йде про прихильність до кандидата в президенти В. Ющенка чи заслуги Донецького регіону в економіці країни. Сьогодні мова йде про фальсифікації під час виборів. Про це говорить увесь світ. У разі не перегляду попередніх результатів виборів Америка та Європа заявили, що застосують санкції проти України, і тоді ті ж металурги в першу чергу і відчують, що їхній „хліб" вартий чогось лише тоді, коли за нього платять.
Стоїть питання захисту демократії. Її в Україні придушують. 23 листопада була спроба розглянути питання про позбавлення ліцензії двох каналів ТРК „Ера" та „5". Головний мотив полягав у тому, що їхні ліцензії не передбачають цілодобових трансляцій мітингів (треба зазначити, що телеканали і не транслюють безперервно мітинги, а роблять прямі включення, які коментуються ведучими в студії, журналістами, запрошуються до обговорення відомі в Україні люди). Але ж якщо бути чесними перед собою, то сьогодні треба вести мову про позбавлення ліцензії тих каналів, що в таку скрутну хвилину для країни транслюють серіали, фільми тощо. У той час як у всьому світі в новинах на першому місці події в Україні, провідні телекомпанії світу транслюють події з Майдану Незалежності, а в самій Україні подібні зйомки веде лише два канали, яких хочуть за це позбавити ліцензії!
24 листопада активізували свою діяльність в Києві прихильники В. Януковича, з’явився їхній „демократичний центр", саме його оцінки тепер транслюють провладні телевізійні канали. Мабуть, їхній менеджмент на третю добу протестів зрозумів, що сьогодні громадяни країни можуть не підтримувати жодного кандидата, але залишатися байдужими до того, що відбувається, і спокійно дивитися серіали можуть лише одиниці. Тому українці просто перемикають телевізори на ті канали, де є хоча б якась інформація.
Дивною залишається позиція комуністів (вони, напевно, і є та частина, що дивиться зараз серіали). Очевидним є те, що сьогодні немає людей, які стоять осторонь даної проблеми, навіть якщо вони так заявляють. Важко повірити в те, що депутати-комуністи не знають, що саме вони могли стати тією силою, яка б допомогла вирішити нинішню ситуацію законодавчим шляхом, але 23 листопада вони не з’явилися на позачергове засідання Верховної Ради. Їхню позицію можна розцінюватися тільки як підтримку фальсифікованих виборів, підтримку В. Януковича. Сьогодні є тільки два варіанти — за демократію та проти. І визначитися повинен кожен! Якщо не ми — то хто?
Редакція тижневика „Аграрная неделя"

01.12.2004 Обсудить статью

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2019 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.