На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Анонсы

Анонсы

27.01.2020  
21:42

Щорічний Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT

Щорічний Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT, який стартує 27 лютого 2020 р., стає ще більш зосередженим на регіонах та переходить на клубний формат.Про це 20 січня йшлося на брифінгу у Львівській обласній державній адміністрації.

«Традиційно AGROPORT починається зі Львівщини. Зосередимось, звісно, на місцевих фермерах. Багато з них тримає унікальні крафтові виробництва, у нашої області є чим похвалитися», — зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, і додав, що цього року акцент буде на органічній продукції та здоровому харчуванні.

Зі свого боку директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юлія Шопська звернула увагу, що створення регіонального клубу та сам клубний формат оновленого заходу AGROPORT дозволять забезпечити тісну та більш ефективну комунікацію серед фермерів як в день заходу, так і за його межами.

«Уже організовуємо зустріч потенційних членів клубу. Його робота базуватиметься на принципах детінізації агровиробництва, комунікації на регіональному, національному та міжнародному рівні. Члени клубу матимуть доступ до новітніх агротехнологій, конкурентоспроможного ринку, створення доданої вартості та багато іншого», — розповіла Шопська.Регіональний клуб розпочне роботу під назвою «Кращі аграрні практики Львівщини» (КАП) та стане своєрідною регіональною бізнес-екосистемою, яка включатиме постачальників, дистриб'юторів, замовників, державні установи.

Таким чином організатори планують створити єдине інформаційне вікно, яке забезпечить координацію зусиль, а отже — додаткову цінність для фермерів та влади.

«Учасники екосистеми братимуть участь у постачанні конкретного товару чи послуги шляхом конкуренції та співпраці. Ідея полягає в тому, що кожен впливає і піддається впливу з боку інших, створюючи відносини, що постійно розвиваються. У цих відносинах всі повинні бути гнучким і пристосованими, щоб вижити — як у біологічній екосистемі», — озвучив основні принципи КАП генеральний менеджер «Агропорт Україна» Дмитро Титаренко.За його словами, цьогоріч «AGROPORT WEST LVIV 2020» триватиме один день та матиме насичену програму. Форум включатиме безпосередньо бізнес-платформу із демо-зоною, комунікаційну платформу для стратегічних сесій та обговорень, зал для індивідуальних зустрічей і перемовин.

Також передбачене нагородження у рамках «AGROPORT Awards» — першої в Україні незалежної премії за реальними показниками бізнес-репутації регіональних виробників.

Окрім того, 20 січня в рамках форуму розпочався конкурс «Розмалюй майбутнє у власні кольори». Роботи школярів, які взяли у ньому участь, винесуть на всеукраїнське голосування. За його результатами десятеро переможців отримають нагороди на одному із заходів AGROPORT.

Загалом AGROPORT у цьому році планує охопити близько 13 областей, зустрічі в рамках цієї події триватимуть практично до кінця року і принесуть немало користі для розвитку регіонального виробництва, додає Титаренко.«Ми починаємо будувати справжню бізнес-екосистему в регіоні, яка не буде обмежуватися співпрацею лише в рамках підготовки до заходу та його безпосереднім проведенням. Це буде постійна планомірна робота над розвитком агропромислового сектору», — сказав він.

У цьому зацікавлені і великі національні виробники. «Для того, щоб зварити 10 літрів пива, нам необхідно 2 кг пивоварного ячменю, — каже старший менеджер по роботі з органами державної влади компанії «Карлсберг Україна» Юлія Стельмах. — «Карлсберг Україна» використовує у виробництві пива майже 100% вітчизняного солоду, тому компанія зацікавлена в якісній українській сировині та розвитку аграрної галузі. Ми керуємося європейськими стандартами якості і підтримуємо у цьому наших постачальників».

Це, додає вона, сприяє отриманню спільного економічного результату на місцевому та національному рівні, допомагає створювати робочі місця у аграрній та суміжних галузях та наповнювати податками державний бюджет.

До речі, цього року «Карлсберг Україна» у якості стратегічного партнера «AGROPORT» допомогла змінити локацію проведення форуму. Оновлений формат заходу буде вперше приймати Музейно-культурний комплекс «Львіварня», що, як і в минулі сезони, стане епіцентром аграрної бізнес-активності та збере понад 100 кращих виробників Львівщини.Відлік до початку першого заходу уже стартував. Долучайтесь до кращих аграрних практиків!

Більш детальна інформація та реєстрація на оновленому сайті: agroport.ua< Предыдущий день Следующий день >
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2024 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.