На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

«МАИС» презентовал новые гибриды кукурузы аграриям Степи
 
Главная > Публикации > Анонсы

Анонсы

03.02.2017  
17:12

SUGAR WORLD 2017 - ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС ДЛЯ ВИРОБНИКІВ ТА ПЕРЕРОБНИКІВ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ, 28 ЛЮТОГО!

Сприятлива цінова ситуація на світовому ринку сформувала небувалий «плацдарм» для розвитку української «солодкої» галузі.

За останні роки вдалось не лише збільшити посівні площі та підвищити врожайність, а й рекордно наростити обсяги експорту та виробництва цукру першої категорії. Все це дає передумови до подальшого розвитку галузі.

"На сьогодні, наявні потужності цукрових заводів дозволяють виробити в межах 3 млн т цукру із цукрових буряків і 50% з цього об’єму ми можемо експортувати. При теперішній експортній ціні українського цукру можна легко порахувати скільки цукрова галузь може принести доходу для держави. Проте, це ідеальний сценарій, для реалізації якого необхідно модернізувати виробництво та залучити інвестування для запуску усіх заводів", - пояснив голова НАЦУ "Укрцукор" Андрій Дикун.

Як правильно проводити модернізацію та знайти зовнішні ринки збуту, як ефективно вирощувати цукровий буряк в сучасних кліматичних умовах та чи варто розраховувати на державну підтримку галузі - про все це детальніше на І Міжнародному конгресі для виробників та переробників цукрового буряку Sugar World 2017, що відбудеться 28 лютого в Києві, концерт-холі "Оазис".

В рамках програми всі учасники - власники, керівники та топ-менеджемент всіх цукрових заводів, компаній та найпотужніших підприємств, які займаються виробництвом буряку, зможуть не лише поспілкуватись з провідними експертами галузі, а й знайти нових партнерів та обговорити умови співпраці виробників та трейдерів в спеціально відведеній лаунж-зоні.

З питань реєстрації виробників цукрових буряків/цукру та детальної інформації про подію, будь ласка, звертайтеся: Руслана Бутило, тел.: +380 68 381 01 13, ел. пошта: Conference@ukrsugar.com.


З питань партнерства та участі комерційних компаній у події, будь ласка, звертайтеся: Василь Долінський, тел.: +380 67 473 7433, ел. пошта: vd@ukrsugar.com

< Предыдущий день Следующий день >АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE


ТЕХНОЛОГИЯ ВЫРАЩИВАНИЯ ГИБРИДОВ КУКУРУЗЫНовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыКЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2018 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.