На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ. АГРАРІЇВ ЗАКЛИКАЮТЬ ОПОВІЩАТИ ПАСІЧНИКІВ ПРО ЗАСТОСУВАННЯ ПЕСТИЦИДІВ І АГРОХІМІКАТІВ

На цьому наголошувалося під час всеукраїнської селекторної наради з питань проведення комплексу весняно-польових робіт. У запорізькій студії зібралися фахівці галузі області на чолі із заступником голови облдержадміністрації (стажування) Борисом Борисовим та директором Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрієм Ревуцьким.
За словами фахівців, наразі для поліпшення стану посівів сільгосппідприємствами області проводиться мінеральна підгодівля озимих. За станом на 11.04.2016 озимі підгодовані на площі 530,9 тис. га або 89% до завдання. Крім цього, захисні заходи проти мишоподібних гризунів проведені на площі 26,6 тис. га. Для покращення фітосанітарного стану посівів та проведення захисних заходів у весняно-літній період в області накопичено 1104,7 тонни пестицидів (88% від потреби), в тому числі забезпеченість протруйниками становить 99% (62 тонни).
Під час наради заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Владислава Рутицька наголосила на тому, що застосування пестицидів та агрохімікатів негативно впливає на галузь бджільництва. Тому з метою недопущення загибелі бджіл аграрії мають оповіщати пасічників про проведення робіт із застосуванням хімікатів.
За даними Департаменту, у ході проведення комплексу весняно-польових робіт підготовлено грунт під посів ярих культур на площі 615,2 тис. га або 69% до завдання. В цьому році заплановано посіяти ярі культури на площі 891,3 тис. га, в тому числі ранніх зернових і зернобобових - 199,4 тис. га. В цілому насінням зернових і зернобобових культур сільгосппідприємства забезпечені на 137%. Посів культур проведено на площі 179,6 тис. га або 90% до прогнозу. Також сільгосппідприємства області приступили до посіву круп'яних і технічних культур.
Наразі в області під новий урожай посіяно 595,6 тис. га озимих культур, у тому числі зерном засіяно 563,2 тис. га та 32,4 тис. га - озимим ріпаком.
У доброму і задовільному стані знаходиться 44% (247,5 тис. га) озимих зернових, 55,5% (313,2 тис. га) - в слабкому і розрідженому стані і (2,5 тис. га) 0,5 % - загинуло. Підлягає пересіву всього 9,1 тис. га. Загиблі посіви пересівають яровими зерновими і технічними культурами.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.