На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


СУМЩИНА. МАКЕДОНІЯ МАЄ СПІЛЬНІ ІНТЕРЕСИ З РЕГІОНОМ У СФЕРІ АПК

За результатами робочого візиту делегації області до Республіки Македонія найбільш привабливими секторами для співпраці визначено сільське господарство та інфраструктурні об’єкти.
Про напрацювання поїздки та участь у македонсько-українському бізнес-форумі у м. Скоп’є журналістам розповіли голова облдержадміністрації Микола Клочко та учасники делегації.
Візит до балканської країни очільник Сумщини назвав результативним. Адже зацікавленість македонської сторони вкрай висока, що дозволило налагодити ділові контакти. У ході перемовин продемонстрували, що Сумщина – стабільний і перспективний регіон, сюди можна вкладати кошти та вести спільні справи. Вивчали також македонський досвід створення сприятливого бізнес-клімату та прогресивної політики оподаткування.
«Ми відвідували індустріальні зони, де можна без податків створювати бізнес, завозити продукцію. Сумським підприємцям варто скористатися такою нагодою, адже за умовами ведення бізнесу Македонія є однією з провідних країн у Європі», – наголосив Микола Клочко.
Директор ТОВ «КРУК» Валерій Чалий підтвердив зацікавленість іноземних колег у співпраці в аграрному секторі. У спілкуванні він отримав пропозицію організувати поставку пробної партії власної продукції до Македонії та залучати до процесу більше постачальників.
«Мова йшла про соняшникову та соєву олії. Македонські партнери готові отримувати від нас продукцію для подальшої її переробки і постачання на прилавки Європи. Зустрічалися також і з переробниками комбікормів, яких зацікавила наша екструдована соя. Тож вони мають бажання і є попередні домовленості на цю продукцію», – розповів підприємець.
За словами президента Сумської регіональної торгово-промислової палати Костянтина Макаренка, реалізації напрацювань допоможе підписаний Меморандум про співпрацю між Сумською ТПП та Македонською торговою палатою. В документі, зокрема, йдеться про підтримку членів організацій в реалізації економічної співпраці, інвестуванні, створенні спільних підприємств, виробничих кооперацій.


До слова, в Македонії вже діє українська логістична компанія, яка допомагає поширювати українські товари на місцевий ринок. Тож всі бажаючі, кого зацікавила інформація, можуть отримати необхідні контакти в Сумській торгово-промисловій палаті.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.