На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


КИЇВЩИНА. У ГОСТОМЕЛІ ЗАПРАЦЮВАЛА ЧАЙНА ФАБРИКА

Значимою подією для Гостомеля стало відкриття 1 липня концерном Unilever чайної фабрики, де випускатимуть чай марок «Lipton», «Brooke Bond» і «Бесіда». Робота над цим інвестиційним проектом компанії в Україні почалася в середині минулого року.
Чайне виробництво в Гостомелі відкрили у рекордні терміни ? 9 місяців з моменту вибору відповідного майданчика до офіційного запуску. Загальний обсяг інвестицій у фабрику і склад логістичного провайдера Logistic Plus загальним метражем 9 тисяч квадратних метрів становив 8,3 мільйони євро, саме ж підприємство допомогло створити 100 нових робочих місць, у тому числі 20 високотехнологічних.
Чайна сировина на українську фабрику Unilever буде надходити з плантацій Кенії, Шрі-Ланки, Індії, Аргентини, Індонезії і В'єтнаму, сертифікованих на відповідність екологічним і соціальним вимогам.
Урочисту частину свята відкрили заступник глави адміністрації Президента України Дмитро Шимків та головний керуючий Unilever Полл Полман.
Дмитро Шимків привітав учасників заходу та наголосив, що залучені інвестиції світового бренду «є важливим пріоритетом, незважаючи на складні економічні, політичні та зовнішні виклики, які має Україна сьогодні, а залучення у розвиток української економіки є сьогодні вкрай важливим».
У свою чергу Полл Полман зазначив, що вважає «дуже своєчасним саме зараз інвестувати в Україну, як у потенційно дуже привабливий і перспективний ринок, який показує економічне зростання». Він також підкреслив, що прихід Unilever в Україну стане гарним прикладом успішного бізнесу для інших компаній на глобальному рівні, а також «сигналом довіри до українських реформ».
На святкове відкриття фабрики були запрошені й працівники Гостомельської селищної ради на чолі з головою ? Юрієм Прилипком. Селищний голова відзначив, що для Гостомеля це велика подія, оскільки «це й створення нових робочих місць, і поповнення бюджету».
За словами секретаря селищної ради Олени Вікторівни Кислиці відкриття об’єкта європейського рівня – значна подія для розвитку й розбудови селища. На цьому підприємстві працюють гостомельчани, а отже, є робочі місця, є достаток в родинах.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.