На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ХМЕЛЬНИЧЧИНА. НОВИЙ ЕЛЕВАТОР

На Чемеровеччині урочисто відкрили новозбудований зерновий елеватор.
Важливим питанням на сьогоднішній день є підтримка та удосконалення інвестиційної діяльності в усіх галузях і сферах господарювання. Особливий акцент припадає, враховуючи те, що Чемеровецький район з діда – прадіда був і залишається аграрним, на розвиток сільськогосподарської галузі – основної складової відродження рідного краю та поліпшення добробуту його пересічних громадян.
Принагідно відзначити, що одним із таких агроформувань, котре зарекомендувало себе лише з позитивного боку, є ПП «Аграрна компанія – 2004». За ініціативи даного агроформування у 2016 році у смт Закупне було розпочато будівництво сучасного потужного елеватора для сушіння та сортування зерна загальною потужністю 80 тис. тонн.
В урочистій обстановці відбулося відкриття зернового елеватора. Святкову подію відвідали голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук, голова обласної ради Михайло Загородний, керівництво району, голова Закупненської селищної ради Валентин Боб, генеральний директором групи компаній «Vitagro» Петро Лабазюк, почесний президент групи компаній «Vitagro» Сергій Лабазю.
Виступаючи перед присутніми, голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук зазначив, що ПП «Аграрна компанія – 2004» демонструє одні з найбільш динамічних темпів розвитку на вітчизняному сільськогосподарському ринку. Підприємство впевнено тримає лідерські позиції майже у всіх напрямках. Як підкреслив Олександр Олександрович – відкриття потужного елеватора – це інвестиції не лише у аграрну галузь, це – інвестиції в село, бо мова йде про покращення сільськогосподарського сектору, нові робочі місця для місцевих мешканців, надходження до бюджету, розвиток підвідомчої території.
В свою чергу, голова обласної ради Михайло Загородний додав, що питання, пов’язане із розвитком сільського господарства завжди буде пріоритетним для аграріїв Хмельницької області.
Генеральний директор групи компаній «Vitagro» Петро Лабазюк розповів про успіхи і плани підприємства, а також нагородив партнерів та кращих працівників компанії відзнаками.
Учасники заходу оглянули територію елеватора та ознайомилися із передовими технологіями новобудови.
Обласне та районне керівництво також відвідало яблуневий сад та овочесховище із регульованим газовим середовищем.
Під час виконання будівельно-монтажних робіт на вищеназваному об’єкті працювало до 250 чоловік. Після ведення в експлуатацію елеватора буде створено до 40 нових робочих місць. Потужність автоприйому нового елеватора становить 6 тис. тонн/добу, автовідвантаження ? 3 тис. тонн/добу. Підприємство може прийняти вантажі з ж/д транспорту 1890 тонн/добу та відвантажити на залізницю також 1890 тонн/добу.
На зернокомплексі буде надаватися послуга по сушці зерна. Потужність зерносушарки становить 3 тис. тонн/добу при знятті 28% вологості по кукурудзі.
На елеваторі встановлено технологічне обладнання від провідних європейських фірм швейцарської Buhler і італійської Mulmix.


АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.