На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ. Екоінспекція розпочала перевірку птахофабрики у селі Східне

14 серпня, за ініціативи керівництва ПАТ «Агрохолдинг Авангард» філії «Чорнобаївське» у селі Східне Білозерського району Державною екологічною інспекцією у Херсонській області було розпочато перевірку підприємства.
На другий день після виходу з відпустки голові обласної державної адміністрації Андрію Гордєєву довелося скликати нараду з представниками правоохоронних органів, Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області, Державної екологічної інспекції у Херсонській області та профільних департаментів облдержадміністрації через те, що ПАТ «Агрохолдинг Авангард» філії «Чорнобаївське» ніби-то звинувачують у ситуації, яка склалася у Херсоні з неприємним запахом у повітрі.
Директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юрій Попутько пояснив:
«Через ситуацію з атмосферою у Херсоні й пошуком джерел її виникнення попросили керівництво птахофабрики, аби вони зініціювали екоінспекцію виробництва. Директор підприємства Андрій Чірков без заперечень дав на це дозвіл, адже запевняє, що підприємство завжди дотримувалося чинного природоохоронного законодавства під час функціонування птахофабрики».
Саме на підставі листа-звернення за підписом керівництва ПАТ «Агрохолдинг Авангард» філії «Чорнобаївське» відповідні контролюючі органи, керівництво Департаменту екології та природних ресурсів ОДА, громадські активісти на чолі з екоінспекторами відправилися на інспектування птахівничого підприємства.
Там директором ПАТ «Агрохолдинг Авангард» філії «Чорнобаївське» було підписано акт про початок перевірки й інспектори вирушили виробництвом.
Спілкуючись з одним із технологів підприємства щодо утилізації курячого посліду, він запевнив, що 40% посліду підприємство продає фермерам Херсонщини, а решту 60% утилізують за допомогою біогазової установки (важливо, що такі установки за технічними можливостями не спроможні здійснювати переробку сировини щоденно – ред.).
У ході позапланової перевірки також буде взято проби води, здійснено контрольні заміри викидів, перевірено роботу очисних споруд, цілісність виробничих цехів, де перебувають птахи, проаналізовано процес дотримання усіх екологічний технічних норм, очищення й скиду води, передбачених законодавством тощо.
Директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юрій Попутько вважає правильною позицію керівництва підприємства щодо проведення позапланових перевірок у будь-який час й прагнення дотримання чинного природоохоронного законодавства.
Позапланова перевірка ПАТ «Агрохолдинг Авангард» філії «Чорнобаївське» у селі Східне Білозерського району Державною екологічною інспекцією у Херсонській області триватиме впродовж 10 днів.
Про її результати буде поінформовано на офіційному сайти Херсонської обласної державної адміністрації.


АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.