На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ІВАНО-ФРАНКІВЩИНА. В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ «СВЯТО ХЛІБА»

Доброю традицією на Прикарпатті стало проведення щорічного фестивалю «Свято хліба», засноване Івано-Франківською гільдією приватних пекарів та кондитерів.
На урочисте відкриття дійства, метою якого є вшанування усіх причетних до збору та випікання хліба, завітали представники обласної та міської влади, духовенство, працівники хлібопекарської галузі, почесні гості з Білорусі.
У рамках фестивалю відбулися виставки-продажі кондитерської та пекарської продукції, зокрема, короваїв, хлібів, булочок, рогаликів, тістечок, тортів, майстер-класи для дітей та дорослих, різноманітні конкурси.
Власні хлібопекарські вироби презентували близько двох десятків пекарень міста та області. Від імені голови облдержадміністрації Олега Гончарука учасників та гостей свята привітав заступник голови – керівник апарату ОДА Валерій Крецул. Управлінець зауважив, що для багатьох народів світу хліб є основним продуктом харчування, а історія його походження сягає прадавніх часів.
«Хліб завжди був символом добробуту та родинного багатства, - зазначив Валерій Крецул. - Шана до хліба здавна закріпилася в українських звичаях та традиціях, без нього не відбувалася жодна важлива подія. Однак варто пам’ятати, що у кожній крихті запашного короваю – багатоденна клопітка праця, тепло людської душі».
За словами Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа, цьогоріч прикарпатськими підприємствами вироблено хлібобулочної продукції на 160 % більше, ніж торік.
Варто додати, що кращих представників хлібопекарської галузі нагородили почесними грамотами та подяками.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.