На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ВІКТОР ІВАНЧИК, гендиректор АСТАРТА-КИЇВ
Щодо початку функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні

АСТАРТА – операційна компанія, яка вже більше 20 років веде свою господарську діяльність з виробництва сільськогосподарської продукції, ефективно використовуючи землю. Це надважливий природний ресурс і наш головний актив, тож ми, як свідомий землекористувач, концентруємо свої зусилля на його сталому і раціональному використанні та дотримуємося принципів ЕSG. Ми робимо все, щоб підвищувати якість української землі та, відповідно, її капіталізацію.

Наша Компанія підтримує відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення. Адже ми переконані, що людина, яка володіє будь-якими активами, у т.ч. і земельною ділянкою, повинна мати можливість ними розпоряджатися – продати, залишити у користуванні, здати в оренду або ж використати її в якості застави у банку. Сподіваємося, що проведення такої важливої для нашої держави реформи, позитивно вплине на життя кожного українця.

 На цьому етапі реформи АСТАРТА не змінює своїх підходів і продовжує будувати довготривалі та взаємовигідні відносини з орендодавцями – власниками земельних ділянок – на умовах добропорядного партнерства. Але якщо орендодавці Компанії матимуть намір чи бажання продавати свої земельні ділянки, ми, поважаючи їх право, залишаємося з ними на постійному зв’язку і готові проконсультувати з будь-якого питання.

Щоб забезпечити сталість, ефективність та прозорість усіх процесів, пов’язаних з користуванням земельними ділянками, ми диджіталізували наші бізнес-процеси і земельним банком управляємо за допомогою цифрової платформи AgriChainLand. За останні 5 років Компанія накопичила величезну базу даних, що описують різноманітні якісні та кількісні характеристики полів, на яких ми працюємо: фізико-хімічні, агрохімічні. Також є інформація про історію обробітку, нарахування і виплат орендної плати тощо.

Ми вдячні кожному нашому партнеру та готові і в подальшому продовжувати співпрацю як з існуючими, так і з потенційними власниками землі.
Для довідки

Агропромхолдинг АСТАРТА-КИЇВ обробляє близько 220 тис. га земель сільськогосподарського призначення у 7 областях України: Полтавській, Вінницькій, Житомирській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернігівській, Харківській. Партнерами Компанії є 53.6 тисяч землевласників.
Основні культури вирощування – цукрові буряки, зернові та олійні культури. На Полтавщині Компанія впроваджує органічне землеробство.
Постійне вдосконалення технологій та інвестиції в IT-розробки для управління агробізнесом допомагають АСТАРТІ підвищувати ефективність виробництва, дбати про збереження природних та матеріальних ресурсів.
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2024 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.