На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Як сільськогосподарська техніка KUHN допомагає фермерам досягати успіху у їхньому господарстві? 

KUHN є однією з провідних компаній, що виробляє сільськогосподарську техніку в світі. Компанія була заснована Емануелем Кюном в 1828 році у Франції та має багатий досвід у розробці та виробництві с/г техніки більше 190 років. Ця компанія пропонує всю лінійку сільськогосподарської техніки: начіпну (навісну), напівначіпну (напінавісну), причіпну, самохідну техніку та оригінальні запчастини до неї.

KUHN спеціалізується на виробництві різноманітної сільськогосподарської техніки, такої як техніка для обробітку грунту, посівна техніка, техніка для технологій Verti Till та Strip Till, техніка для заготівлі кормів та годівлі тварин, техніка для захисту врожаю та внесення мінеральних та органічних добрив, та інші види спеціалізованої техніки для сільськогосподарських потреб.
Використання якісної аграрної техніки, такої як та, що виробляє KUHN, - це надзвичайно важливий ключ для успішного ведення аграрного бізнесу.

Види сільськогосподарської техніки - Різноманітність техніки KUHN

KUHN виробляє різноманітну техніку для сільського господарства, охоплюючи різні категорії, такі як рослинництво, тваринництво, заготівля сіна і кормів. Сільськогосподарська техніка KUHN поділяється на такі види:

- Рослинництво: KUHN виробляє широкий спектр обладнання для обробітку ґрунту, таке як плуги, дискові борони, грунтофрези, культиватори, а також техніку для посіву сівалки, високошвидкісні посівні комплекси, та догляду за рослинами, таку як, начіпні, напівначіпні та самохідні обприскувачі та інші агрегати.

- Тваринництво: KUHN пропонує техніку для заготівлі кормів та годівлі тварин, таку як косарки, косарки-плющилки, ворушилки, валкоутворювачі, рулонні та тюкові прес-підбирачі, обмотувальники тюків сінажу та силосу, кормозмішувачі та кормороздавачі, та техніку для догляду за тваринами, а саме: видувачі соломи на підстилку. 

Використання якісної сільськогосподарської техніки допомагає фермерам забезпечувати високу якість продукції, збільшувати врожайність та надої, продуктивність та ефективність роботи, а також прибутки. 

Нова сільгосптехніка - Інновації від KUHN

KUHN також відома своїм постійним інноваційним підходом до виробництва техніки. Компанія постійно вдосконалює свої виробничі процеси та технології. Інженери KUHN працюють над впровадженням нових рішень та над створенням нової сільгосптехніки. Інновації KUHN спрямовані на полегшення праці фермерів, зниження витрат на паливо, воду та добрива, зменшення негативного впливу на довкілля, покращення якості сільськогосподарських продуктів та збільшення прибутку аграріїв.

Одним з визначних досягнень KUHN є заснування "Innovation Lab" (“Лабораторія Інновацій”), де команда інженерів, дослідників та фермерів співпрацюють для створення нових технічних рішень та вирішення викликів сучасної аграрної галузі. Цей інноваційний підхід дозволяє KUHN залишатися на вершині у розробці нових технологій та продуктів, які відповідають потребам сучасного аграрного сектору.

Сільськогосподарська техніка KUHN - це важливий інструмент для фермерів, який допомагає їм досягати успіху у веденні свого господарства. Різноманітність техніки KUHN, включаючи техніку для рослинництва, тваринництва, заготівлі сіна і кормів, дозволяє фермерам ефективно та прибутково виконувати роботи в своєму господарстві.

Використання якісної сільськогосподарської техніки KUHN допомагає фермерам забезпечувати належний догляд за рослинами та тваринами, знижувати витрати ресурсів та негативний вплив на довкілля, а також забезпечувати високу якість продукції та збільшувати прибуток. Рекомендуємо відвідати офіційний сайт українського представництва міжнародного виробника сільськогосподарської техніки KUHN, щоб дізнатися більш детальну інформацію про продукцію та послуги компанії через спеціальний каталог сільгосптехніки KUHN.НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2024 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.