На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Олександр Руднєв. Голова правління «Молокія»
Як працює під час війни молочне підприємство

Завод «Молокія», що на Тернопільщині, з початком масштабного вторгнення РФ в Україну живе і працює в особливому режимі. Але щодня відправляє продукцію в 15 областей країни з врахування умов, які виникли через російську агресію.

Голова правління приватного акціонерного товариства «Молокія» Олександр Руднєв згадує, як у перші дні війни довелося змінювати алгоритми в роботі.

Одразу ж зійшлися на тому, що не будемо зупинятися, це точно. Чому? Та тому, що виробляємо продукти харчування першої необхідності. Скажу чесно, на початках було певне сум’яття, як бути, як не зупинити виробництво, адже не всі наші партнери могли доставляти продукцію до своїх магазинів, то ми навіть самі туди відвозили. У Києві створили великі резервні запаси молочної продукції, навіть, якщо були би оточені, то люди могли би тривалий час споживати нашу продукцію. Були й труднощі із постачанням, зокрема, пакувальних матеріалів, запчастин. Це все треба було вирішувати оперативно. Але ми навіть тоді дещо збільшили виробництво молока.

Запитуєте, що таке сміливість?.. На мій погляд, це робити щось, коли ти можливо сумніваєшся, переживаєш, навіть, у деякій мірі, боїшся. Так, є, можливо, певний острах, але ти знаєш, що це треба зробити, мусиш зробити. І ось, коли стартувала масштабна кампанія про українську сміливість, ми вирішили долучитися до неї, проявити свою солідарність із тими сміливцями, що захищають Україну, хто працює у тилу, зміцнюючи економіку, продовжує працювати навіть під обстрілами та сиренами. 

щодо нас…Розумієте, а хіба це не сміливість – коли, скажімо, вибухи, а акціонер сідає у молоковоз і показує, «пробиває» іншу дорогу до ферми, привозить молоко, телефонує нам, і ми чуємо ці вибухи… Сміливість – це бути на своєму місці навіть у такий важкий час.

Сміливість - зберегти позитивний імідж, напрацьований десятиліттями, не втратити довіру і повагу споживачів, які знають, що ми чесні і відкриті перед ними, що використовуємо натуральні інгредієнти. Бо для нас понад усе – якість продукції та безпечне здоров’я тих, хто споживає цю продукцію. Додам, що нині компанія «Молокія» – це велика сім'я, в якій немає зайвих людей. Усі свої. Ми разом робимо чесні молочні продукти, в яких теж нема нічого зайвого. 

це також сміливість – чесно робити свою справу. А люди, які працюють, у нас, хіба вони не сміливі? Так, іноді лунає сирена, але вони розуміють, що коли залишать робоче місце, усе, зупиниться, безперервний процес. Їм ніхто не дорікне, ніхто їх не змушує працювати під час повітряної тривоги, але люди самі це роблять, ризикуючи життям… Вони своїм прикладом показують, що ми працюємо, знаючи, що ми, українці - смілива, хоробра нація».

Молокозавод в м. Тернопіль був заснований в 1956 році. З 2000 р підприємство перетворено в “Тернопільський молокозавод”, а в 2002 р створено ТМ ” Молокія”.
«Молокія» випускає повний асортимент молочної продукції. Понад 50 працівників компанії нині воюють у рядах ЗСУ, їм виплачується зарплата. Акціонери прийняли рішення дати роботу переселенцям, розуміючи, як це важливо для цілих родин, що змушені були переїхати із зони бойових дій.

На упаковці продукції «Молокії» можна прочитати, що сміливість - краща сторона українців.
Використано матеріали Укрінформ


Вадим Грановський, Coffee Care для військових
Про каву та українців, закоханих у каву


НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2023 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.