На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Євген Осипов, CEO Kernel. Про глобальну економічну ситуацію, плани на майбутнє

Менеджмент Kernel провів традиційну онлайн-конференцію зі співробітниками компанії. Цього разу вона пройшла в розширеному форматі і була присвячена не лише фінансовим результатам першого півріччя маркетингового року, а й комплексній програмі Kernel з протидії коронавірусу як на підприємствах компанії, так і в Україні в цілому. У своєму виступі Євген Осипов, CEO Kernel, оцінив глобальну економічну ситуацію, поділився стратегічними планами на майбутнє та баченням потенціалу компанії в контексті великої кількості перемінних у світовій та українській економіці.

У першому кварталі календарного року світова економіка перейшла в стадію рецесії, викликану глобальною кризою, зокрема і через коронавірус. Відповідно, всі ліквідності у ринках звужуються, товарні ланцюги порушуються.

Kernel входить у цей турбулентний період з достатньо сильним балансом та сильною позицією на ринку. Ми маємо достатньо запасів соняшника для забезпечення роботи наших олійноекстракційних заводів і достатній обсяг товарів для забезпечення роботи портів, логістики, трейдинга». Для утримання компанією лідерських позицій і надалі, команда Kernel має в першу чергу зосередитися на таких критично важливих точках:

· збереження робочих місць

· стабільна безперебійна робота компанії для забезпечення продовольчої безпеки країни

· оптимальний підхід до планування витрат при бюджетуванні на наступний рік

· завершення стратегічних інвестиційних проєктів

· фокусування на швидкоокупних проєктах із мінімально необхідними інвестиціями для підтримання обсягів та якості продукції.

На початку 2020 року ми запустили першу чергу Трансгрейнтермінала. В березні завантажили на ньому близько 120 тис. тонн, наступного місяця плануємо перевалку 250 тис. тонн. Запуск цих потужностей на повну силу є стратегічно важливим для компанії. Вже сьогодні Трансбалктермінал і Трансгрейнтермінал дозволяють нам експортувати рекордні для України 650 тис. тонн на місяць. Але наша задача ще більш амбітна – перевалка 1 млн тонн на місяць у пік сезону.

Окрім того, ми маємо зосередитись на завершенні ще двох масштабних інвестроєктів – будівництво та запуск Старокостянтинівського ОЕЗ до кінця 2021 року, а також запуск у промислову експлуатацію турбін на наших олійноекстракційних заводах і продаж електроенергії за зеленим тарифом. Роботи вже завершено на Кропивницькому ОЕЗ, восени цього року очікуємо фінал проєкту із «зеленої» енергетики на Українській чорноморській індустрії, Бандурському та Полтавському ОЕЗ.
Використано матеріали Kernel


НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2023 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.