На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Законодательство

КМУ: Постанова від 1 липня 2003 р. №1020

                    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А від 1 липня 2003 р. N 1020 Київ

Про порядок реалізації квот на ввезення цукру-сирцю з тростини в 2003 році
Відповідно до статті 10-1 Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" ( 380-15 ) Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
1. Затвердити, Порядок реалізації квот на ввезення цукру-сирцю з тростини в 2003 році, що додається.
2. Утворити Міжвідомчу комісію з організації аукціону з реалізації квот на ввезення цукру-сирцю з тростини в 2003 році (далі - Комісія) у складі згідно з додатком.
3. Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції забезпечити за заявками суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, складеними на підставі сертифіката переможця аукціону та довідки Державного казначейства про повну сплату вартості придбаних лотів, видачу ліцензій на імпорт цукру-сирцю з тростини із строком дії до 15 вересня ц. р. у межах обсягу, встановленого статтею 10-1 Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" ( 380-15 ).
4. Державній митній службі:
здійснювати митне оформлення цукру-сирцю з тростини, що ввозитиметься суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності на митну територію України в межах установленого обсягу на підставі ліцензій, виданих Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції;
інформувати щомісяця Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції і Міністерство аграрної політики про обсяги імпорту цукру-сирцю з тростини, здійсненого суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності на підставі зазначених ліцензій.
5. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Віце-прем'єр-міністра України Кириленка І.Г.

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 22

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 1 липня 2003 р. N 1020
ПОРЯДОК реалізації квот на ввезення цукру-сирцю з тростини в 2003 році
1. Цей Порядок визначає механізм проведення аукціону з реалізації квот в обсязі 200 тис. тонн на ввезення у період до 15 вересня поточного року на митну територію України цукру-сирцю з тростини, встановленому статтею 10-1 Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" ( 380-15 ).
2. Аукціон з реалізації квот проводиться в операційних залах товарної біржі, визначеної Міжвідомчою комісією з організації аукціону з реалізації квот на ввезення цукру-сирцю з тростини в 2003 році (далі - Міжвідомча комісія).
3. Суб'єкти підприємницької діяльності, що бажають взяти участь в аукціоні (далі - заявники), подають до Міжвідомчої комісії за адресою 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1 (тел. 229 69 45) такі документи:
заявку на участь в аукціоні, підписану керівником юридичної особи або фізичною особою - суб'єктом підприємницької діяльності;
нотаріально засвідчену копію свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності.
4. Заявники сплачують на спеціальний рахунок Мінагрополітики, відкритий у Державному казначействі, завдаток у сумі не менше від гривнєвого еквівалента мінімальної ціни лоту, яка становить 50 000 євро за 10 тис. тонн цукру-сирцю з тростини, за офіційним обмінним курсом, встановленим Національним банком на дату прийняття платіжного доручення до виконання банком, що обслуговує заявника. У платіжному дорученні обов'язково зазначається: "Завдаток за придбання права на імпорт у період до 15 вересня 2003 р. цукру-сирцю з тростини".
5. До аукціону не допускаються:
заявники, які перебувають в стані ліквідації або банкрутства чи не подали документи, зазначені у пункті 3 цього Порядку;
заявники, у статутних документах яких передбачена заборона на участь в аукціоні або зовнішньоекономічній діяльності, а також ті, що не сплатили завдаток, зазначений у пункті 4 цього Порядку.
6. Заявники отримують право на придбання лотів тільки на суму, що не перевищує завдатку.
7. Міжвідомча комісія та уповноважена товарна біржа за 7 днів до проведення аукціону публікують у газеті "Урядовий кур'єр" або "Голос України" інформацію про кількість лотів, що виставляються на продаж у межах установленого обсягу ввезення на митну територію України у 2003 році цукру-сирцю з тростини, умови допуску заявників до участі в аукціоні, строк та місце його проведення.
8. Заявники подають до Міжвідомчої комісії документи, зазначені в пункті 3 цього Порядку, не пізніше ніж за 3 дні до проведення аукціону. На підставі результатів аналізу цих документів Комісія не пізніше ніж за 1 день до проведення аукціону передає список учасників аукціону уповноваженій товарній біржі. Не пізніше ніж за дві години до початку аукціону відповідальний представник Міжвідомчої комісії передає керівництву цієї товарної біржі відомості про суму завдатку кожного учасника.
В операційний зал крім представників учасників аукціону допускаються члени Міжвідомчої комісії, а також особи, яким рішенням Комісії надано право бути присутніми на аукціоні.
9. Міжвідомча комісія під час проведення аукціону здійснює:
нагляд за дотриманням вимог щодо реєстрації учасників і доступу в операційний зал;
нагляд за ходом проведення аукціонних торгів;
зупинення аукціону у разі порушення цього Порядку;
розроблення пропозицій і зауважень за процедурою проведення аукціону;
контроль за відповідністю кількості придбаних лотів перерахованим сумам завдатку.
10. Торги на аукціоні проводяться за умови присутності не менш як п'ять членів Міжвідомчої комісії.
Рішення Міжвідомчої комісії приймається більшістю голосів її членів.
11. В аукціоні повинні брати участь не менш як два учасники, а за меншої їх кількості аукціон вважається таким, що не відбувся.
12. До участі в аукціоні допускається один представник і один консультант від кожного учасника.
13. Реєстрація і допуск учасників аукціону починається за 2 години і закінчується за 10 хвилин до початку аукціону. Під час реєстрації учаснику видається картка-ідентифікатор з номером, який використовується при участі в аукціоні. Особи, що запізнилися на аукціон, в операційний зал не допускаються.
14. Аукціоніст проводить торги згідно з переліком лотів, що виставляються на аукціон.
15. Аукціон розпочинається з оголошення аукціоністом початкової аукціонної ціни лоту, що дорівнює мінімальній ціні лоту, визначеній відповідно до статті 10-1 Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" ( 380-15 ), а також її кроку.
16. Торги проводяться учасниками шляхом підняття картки-ідентифікатора з номером.
Після оголошення чергової ціни аукціоніст називає номер картки, що піднята першою, і повідомляє наступну ціну відповідно до її кроку.
17. Торги за кожним лотом завершуються після триразового оголошення чергової ціни, якщо жоден з учасників не підняв картку для продовження аукціону. Переможцем аукціону стає покупець, номер картки якого названий аукціоністом останнім.
18. У разі коли після триразового оголошення початкової ціни лота жоден з учасників не підняв картку, торги за даним лотом відкладаються. Наступні торги за відкладеними лотами проводяться додатково протягом цієї ж торгової сесії. Якщо після триразового оголошення початкової ціни лота під час проведення відкладених торгів знову жоден з учасників не підняв картку-ідентифікатор з номером, лот знімається з продажу під час цієї торгової сесії як нереалізований.
19. Учасник не може в ході аукціону придбати більше ніж 50 відсотків установленого обсягу ввезення на митну територію України у 2003 році цукру-сирцю з тростини. У разі виявлення учасників, що придбали понад 50 відсотків зазначеного обсягу, результати аукціону по таких учасниках за рішенням Міжвідомчої комісії визнаються недійсними.
Переможці аукціону, що придбали відповідну кількість лотів, протягом 3 днів після закінчення торгової сесії сплачують на спеціальний рахунок Мінагрополітики, відкритий у Державному казначействі, різницю між ціною придбаних лотів і раніше сплаченим завдатком.
20. Перерахунок у гривнях вартості придбаних переможцем лотів здійснюється Міжвідомчою комісією за офіційним обмінним курсом Національного банку, встановленим на день торгової сесії.
21. Кошти, отримані від аукціонного продажу, перераховуються Мінагрополітики до державного бюджету і поверненню не підлягають.
22. Суми завдатку, сплачені іншими учасниками аукціонів (крім переможців), повертаються їм протягом 3 банківських днів після отримання від учасників аукціону відповідних запитів на ім'я голови Міжвідомчої комісії.
23. Повторний аукціонний продаж лотів, що залишилися, і тих, що були повернуті, проводиться у разі потреби за рішенням Міжвідомчої комісії, але не пізніше ніж 1 вересня 2003 року.
24. У разі повторного аукціонного продажу лоту:
за більш високою ціною, ніж при початковому продажу, учаснику аукціонного продажу, який повернув лот, сплачується початкова ціна лоту. Різниця між ціною повторного продажу і сумою, повернутою першому власнику лоту, надходить до державного бюджету;
за більш низькою ціною, ніж при початковому продажу, учаснику аукціонного продажу, який повернув лот, виплачується лише сума, за якою лот було продано вдруге.
25. У разі ліквідації або банкрутства учасників - переможців аукціону придбані ними лоти виставляються на повторний продаж згідно з пунктом 24 цього Порядку.
26. Після закінчення торгової сесії Міжвідомча комісія складає в день проведення аукціону протокол за його результатами. На підставі цього протоколу уповноважена товарна біржа видає сертифікат переможця аукціону, який завіряється головою Міжвідомчої комісії та печаткою Мінагрополітики.
Мінекономіки при пред'явленні сертифіката переможця аукціону та довідки Державного казначейства про повну сплату вартості придбаних лотів видає ліцензію на імпорт цукру-сирцю з тростини (далі - ліцензія) згідно із законодавством.
Перепродаж придбаного лоту забороняється.
Строк дії ліцензії встановлюється на період до 15 вересня 2003 року.
Видана ліцензія не може бути передана іншій особі.
27. У разі оформлення ліцензії на частину придбаного на аукціоні лоту власник позбавляється права на аукціонний продаж частини лоту, що залишилася, про що Мінекономіки інформує Міжвідомчу комісію для забезпечення повторного продажу на аукціоні цього залишку.
28. У разі коли переможець аукціону не зміг в установлений строк реалізувати імпортні квоти, придбані ним на аукціоні, кошти, перераховані до державного бюджету, поверненню не підлягають.
29. Копії ліцензій Мінекономіки передаються Держмитслужбі та Мінагрополітики в тижневий строк після оформлення.
30. За організацію та проведення аукціонів учасники вносять на користь уповноваженої товарної біржі плату за акредитацію, а переможці аукціонів аукціонний збір у розмірі та в строк, визначені уповноваженою товарною біржею за погодженням з Міжвідомчою комісією.
31. Учасники аукціону зобов'язані надавати Міжвідомчій комісії достовірну інформацію, передбачену цим Порядком.
32. Учасникам аукціону забороняється вступати в змову з метою впливу на інших учасників аукціону та обмеження конкуренції.
33. Уповноважена товарна біржа зобов'язана:
не розголошувати комерційну таємницю учасників аукціону;
надавати Міжвідомчій комісії і учасникам аукціону достовірну інформацію.
34. Уповноваженій товарній біржі забороняється здійснювати координацію діяльності учасників аукціону, що може спричинити обмеження конкуренції.
35. Уповноважена товарна біржа не має права створювати будь-якому учаснику аукціону сприятливі умови, зокрема стосовно доступу до конфіденційної інформації з питань проведення аукціону.

Додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 1 липня 2003 р. N 1020
СКЛАД Міжвідомчої комісії з організації аукціону з реалізації квот на ввезення цукру-сирцю з тростини в 2003 році
ЛУЗАН - перший заступник Державного секретаря Юрій Якович Мінагрополітики, голова Комісії
СТЕЦЕНКО - заступник Державного секретаря Володимир Олексійович Мінекономіки, заступник голови Комісії
ЖИХАРЄВ - голова Держпроду, заступник голови Юрій Валентинович Комісії
ІВАНЮК - заступник Голови Держмитслужби Михайло Миколайович
КОНДРАТЕНКО - заступник начальника Управління Валерій Миколайович координації здійснення аграрної політики, завідуючий сектором експертизи та аналізу ринків продукції агропромислового комплексу і питань формування продовольчих ресурсів Секретаріату Кабінету Міністрів України
РЕГУРЕЦЬКИЙ - заступник Державного секретаря Мінфіну Василь Васильович
САНДУЛ - начальник управління Держпроду, Олександр Миколайович відповідальний секретар Комісії
СОРОКА - начальник департаменту ринків продукції Василь Іванович рослинництва та розвитку насінництва Мінагрополітики
ЯРЧУК - голова правління Укрцукру (за згодою) Микола Миколайович

23.07.2003 Законодавство України









НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2024 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.