На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

За тиждень Фонд держмайна залучив на приватизаційних аукціонах 207 млн грн інвестицій

Протягом 16–20 січня Фонд держмайна провів 7 приватизаційних аукціонів за участі 35 осіб. Загальна сума переможних ставок на них склала 207 млн грн. На торги були виставлені адміністративні будівлі, господарські приміщення та морський порт — перший такий об’єкт в історії приватизації в Україні.

За головний лот тижня порт «Усть-Дунайськ» змагалися вісім підприємців. Переможець запропонував за нього 201 млн грн. Це в 3,3 рази більше стартової ціни.

Нагадаємо, порт відновив роботу 1 квітня. З того часу перевалив на експорт понад 150 тис. тонн зерна при проєктній спроможності 4,1 млн тонн. Фактично сьогодні порт працює лише на 5% своїх потужностей.

Крім того, розгорнулось змагання за адміністративний будинок стадіону на Тернопільщині. Переможець з-поміж 14 учасників запропонував за об’єкт 3,6 млн грн за стартової ціни 11 тис. грн.

На наступний тиждень Фонд держмайна запланував 16 приватизаційних аукціонів. Наприклад, підприємці зможуть купити львівський готель «Власта» на 157 номерів різних категорій. Він розташований в 15 хвилинах ходьби від історичного центру Львова. Відомий Оперний театр всього за 1,5 км від нього.

Також на наступному тижні підприємці зможуть придбати офісну будівлю з трансформаторною підстанцією у центрі Дніпра, 9-ти поверхову будівлю на лівому березі Києва, Вашківський спиртовий завод на Буковині тощо.

Дізнавайтеся більше про ці об’єкти за посиланням на privatization.gov.ua. Там же можете ознайомитися із переліком інших об’єктів, які готуються до приватизаційних аукціонів.

21.01.2023


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119


НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2023 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.