На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

AMAZONE доповнила модельний ряд унікальних пневматичних сівалок точного висіву новинкою – Precea 6000-2AFCC

Компанія AMAZONE розширила асортимент унікальних пневматичних сівалок точного висіву з 3-точковим навішуванням новою Precea 6000–2AFCC. Оптимальне поєднання міцного ротаційного культиватора KG і пневматичної сівалки точного висіву підвищує продуктивність. Ця комбінація, яка тепер доступна з робочою шириною 6 м і 8 рядами, пропонує фермерам надзвичайно гнучкий інструмент у поєднанні з переднім бункером FTender.
Логічне поєднання
Оптимально підготовлене посівне ложе з рівномірними умовами проростання є основою високих польових сходів. Міцний роторний культиватор KG 6002–2 Super подрібнює та перемішує поверхню ґрунту, залишаючи її надзвичайно рівною завдяки ножам з агресивним кутом атаки. Відокремлення грубих грудок на поверхні і дрібного ґрунту у кореневій зоні створює ідеальні умови для вирощування. Залежно від стану ґрунту та робочої глибини можна досягти швидкості руху до 12 км/год, що забезпечує підвищення продуктивності.
Зручна система з‘єднання дає змогу швидко замінити пневматичну сівалку точного висіву Precea на висівну секцію для зернових Avant із сошниками RoTeC або TwinTeC. Доповнені бункером FTender для добрив або насіння, соло-машини утворюють гнучку та надзвичайно маневрену посівну комбінацію.
Безліч сценаріїв застосування, а особливо поєднання кількох робочих операцій за один прохід, роблять Precea 6000–2AFCC економічно привабливою машиною.
Сошник для посіву у мульчу PreTeC
Оновлений сошник для сівби за мінімальним обробітком PreTeC можна механічно навантажувати з тиском до 220 кг. Гідравлічна опція дає змогу регулювати тиск до 350 кг безпосередньо з сидіння трактора під час руху. Це забезпечує плавний хід і рівномірні сходи як при посіві після плуга, так і в мульчу.
Висівний апарат можна швидко адаптувати до конкретних вимог поля без використання інструментів. Глибину сівби можна регулювати індивідуально та зручно за допомогою шкали, де також передбачено паркувальне положення сошників на період зберігання. Силу тиску та кут розкриття V-подібних прикотуючих коліс також можна дуже легко регулювати без використання інструментів. Висівний апарат спроектовано максимально зручним для оператора, а підшипники та втулки, що не потребують обслуговування, оптимально захищені від пилу.
Точне дозування при надлишковому тиску
Система розподілу в Precea базується на надлишковому тиску турбіни. Як насіннєвий бункер, так і весь дозатор перебувають під надлишковим тиском. Насіння подається з насіннєвого бункера на герметично закритий дозатором розподільний диск і притискається до отворів диска. Сінгуляція здійснюється за допомогою трьох автоматичних відсікачів. Після цього насіння потрапляє в магістраль, де надлишковий тиск зникає і зерно точно потрапляє в посівну борозну та фіксується вловлюючим колесом. Оптичний датчик уважно стежить за процесом сінгуляції та повідомляє про будь-які пропуски та двійники на термінал трактора. SmartControl забезпечує повністю автоматичне електричне регулювання відсікачів.
Фронтальний бункер FTender для оптимального розподілу ваги
Модель Precea 6000–2AFCC оснащена новим переднім бункером FTender для максимальної ефективності внесення добрив. Ємність місткістю 1600 л або 2200 л зменшує час простою, підвищуючи цим продуктивність. FTender стандартно оснащений електроприводом дозування та керується через термінал ISOBUS. Калібрування можливе безпосередньо на передньому бункері через додатковий TwinTerminal. Для цього передбачені ваги та складне відро, зручно розміщені поряд з дозатором.
Додаткова цінність FTender у тому, що його також можна використовувати як насіннєвий бункер для посівної комбінації Avant 02. Його також можна комбінувати з ґрунтообробною технікою AMAZONE, щоб посіяти, наприклад, проміжні культури та/або внести добрива за один прохід.
Управління машиною
Надзвичайно зручне керування сівалкою Precea-2AFCCВ забезпечує програмне забезпечення власної розробки та ISOBUS-термінали, зокрема, AmaTron 4 або AmaPad 2. Сенсорне управління полегшує оператору навігацію програмним забезпеченням.

Про компанію AMAZONE
Компанія AMAZONEN-WERKE H. DREYER SE & Co. KG з головним офісом в Хасберген-Гаст спеціалізується на виготовленні сільськогосподарської та комунальної техніки. Компанія провадить свою виробничу діяльність на десяти різних виробничих майданчиках в Німеччині, Франції, Росії та Угорщині з загальною кількістю співробітників близько 1.900 чоловік. Продуктова лінійка включає ґрунтообробні знаряддя, сівалки, розподільники добрив і знаряддя для захисту рослин. З 2019 року компанія Schmotzer Hacktechnik входить в групу AMAZONE. На основі цих виробничих компетенцій АMAZONE сьогодні є спеціалістом з «інтелектуального рослинництва» в галузі сільського господарства.

Детальніше про компанію: www.amazone.com.ua

18.10.2022


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119


НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2023 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.