На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

За 2020 рік платники Київщини спрямували до місцевих
бюджетів 477 млн грн.

За 2020 рік власники нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, спрямували до місцевих бюджетів пристоличного регіону 477 мільйонів гривень. Про це повідомила начальник податкової служби Київщини Олена Виноградова. Зокрема, вона підкреслила, що темп приросту надходжень зріс на 19% або 75 мільйонів гривень порівняно з показником 2019 року.
Більшу частину коштів до місцевих скарбниць перерахували юридичні особи: 323 млн грн з динамікою до 2019 року 16% або 44 млн грн додатково.
У свою чергу, фізичні особи сплатили 154 млн грн, збільшивши суму сплаченого податку на 25% або 31 мільйон гривень.
Найбільші суми податку на нерухомість бюджетам забезпечили платники, зареєстровані у Києво-Святошинському районі — 114,2 млн грн, Бориспільському — 80,6 млн грн та Білоцерківському — 72,4 млн грн.
Нагадуємо, ставки податку на нерухомість встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради ОТГ. За 1 квадратний метр бази оподаткування розмір ставки складає до 1,5% від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня року.
У 2020 році станом на 1 січня мінімальна зарплата складала 4723, отже, у 2021 році максимальна сума податку на нерухомість дорівнює 70 грн 85 коп за 1 квадратний метр.
Коли необхідно сплачувати податок?
а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості — більше 60 кв. метрів;
б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості — більше
120 кв. метрів;
в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), — більше 180 кв. метрів.
Якщо загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума податку, збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).
Суму податку, яку мають сплатити фізичні особи, обчислює податкова за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника та до 1 липня надсилає платнику податкове повідомлення-рішення. Сплатити податок необхідно протягом 60 днів з дня його отримання.
ГУ ДПС у Київській області

17.01.2021


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119


НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.