На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРО ФОТО

ДЕНЬ ПОЛЯ КОНТИНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУПП
 


ЯКЩО ВЛАДА НЕ ПОЧУЄ СЕЛО, ТО БУДЕ СТРАЙК

Голова Аграрної партії Віталій Скоцик переконаний, що влада почує прохання аграріїв та збереже податкові преференції для галузі.

Наша мета - не дати уряду можливості вчергове обдурити людей і подати у Верховну Раду бюджетну резолюцію на 2017 рік без пропозицій агровиробників та профільного середовища. Основні вимоги аграріїв: повернення системи оподаткування, яка діяла до початку 2015 року, та продовження мораторію на продаж землі.
Наразі, під час переговорів, урядовці погоджуються зберегти спеціальний режим ПДВ на 2017 рік для тваринництва, виноградарства, цукрової галузі і всіх напрямків, не пов’язаних зі звичайним рослинництвом.
Я особисто не вірю в жодні обіцянки, доки вони не будуть затверджені Верховною Радою, не будуть узаконені в Податковому кодексі і не стануть частиною бюджетної резолюції на 2017 рік. Те, що переговори відновили після нашого відкритого листа - це добре, але ми не дозволимо перетворити їх на чергове "водіння аграріїв за носа", як це було минулого року.
Якщо буде хоч найменший ризик того, що уряд спробує обманути аграріїв ми виведемо на вулиці людей і техніку. Ми будемо боротись доти, поки наші вимоги не будуть реалізовані. Поки бюджет на 2017 рік не буде прийнятий із врахуванням вимог представників бюджетоутворюючої галузі, на якій тримається економіка країни.


Аграрна партія підготувала відкритий лист до вищого керівництва держави - Президента, парламенту та уряду, щодо ініціювання реального, а не декларативного діалогу з аграріями. У відкритому листі йшлося про податкове законодавство, а також бюджетну резолюцію 2017, які мають враховувати інтереси бюджетоутворюючої галузі України – АПК.
2 вересня 2016 Аграрна партія спільно з профільними асоціаціями проведе Всеукраїнський аграрний форум, на якому визначать дату проведення загальнонаціонального страйку. Розпочати страйк аграрії планують до середини вересня.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2020 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.