На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Законодательство

Порядок списання у 2017 році непогашених сум субкредитів, наданих державному підприємству "Центр державного земельного кадастру"

Уряд затвердив Порядок списання у 2017 році непогашених сум субкредитів, наданих державному підприємству "Центр державного земельного кадастру". Рішення прийняте на виконання статті 34 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік". Нагадаємо, що зазначені кошти від Міжнародного банку реконструкції та розвитку були спрямовані на реалізацію проекту "Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру".

Текст документа:"Про затвердження Порядку списання у 2017 році непогашених сум субкредитів, наданих державному підприємству "Центр державного земельного кадастру" за рахунок коштів позики, залученої державою від Міжнародного банку реконструкції та розвитку на реалізацію проекту "Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру", та за рахунок бюджетних коштів на умовах співфінансування зазначеного проекту, в тому числі простроченої заборгованості за такими субкредитами, а також заборгованості із сплати відсотків, плати за надання гарантій з обслуговування і пені, нарахованої за невиконання зобов’язань в рамках зазначеного проекту " № 967 — редакція від 13.12.2017 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 грудня 2017 р. № 967

Київ

Про затвердження Порядку списання у 2017 році
непогашених сум субкредитів, наданих державному
підприємству «Центр державного земельного кадастру»
за рахунок коштів позики, залученої державою від
Міжнародного банку реконструкції та розвитку на
реалізацію проекту «Видача державних актів на право
власності на землю у сільській місцевості та розвиток
системи кадастру», та за рахунок бюджетних коштів
на умовах співфінансування зазначеного проекту, в
тому числі простроченої заборгованості за такими
субкредитами, а також заборгованості із сплати відсотків,
плати за надання гарантій з обслуговування і пені,
нарахованої за невиконання зобов’язань в рамках
зазначеного проекту

Відповідно до статті 34 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок списання у 2017 році непогашених сум субкредитів, наданих державному підприємству «Центр державного земельного кадастру» за рахунок коштів позики, залученої державою від Міжнародного банку реконструкції та розвитку на реалізацію проекту «Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру», та за рахунок бюджетних коштів на умовах співфінансування зазначеного проекту, в тому числі простроченої заборгованості за такими субкредитами, а також заборгованості із сплати відсотків, плати за надання гарантій з обслуговування і пені, нарахованої за невиконання зобов’язань в рамках зазначеного проекту, що додається.

Міністерству фінансів взяти до відома, що з 1 числа місяця, що настає після набрання чинності цією постановою, нарахування пені за невиконання державним підприємством «Центр державного земельного кадастру» та інших зобов’язань в рамках договору про надання субкредиту між Міністерством фінансів, Державним комітетом по земельних ресурсах та Центром державного земельного кадастру при Державному комітеті по земельних ресурсах припиняється.

Прем’єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 75 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 13 грудня 2017 р. № 967

ПОРЯДОК
списання у 2017 році непогашених сум субкредитів,
наданих державному підприємству «Центр державного
земельного кадастру» за рахунок коштів позики, залученої
державою від Міжнародного банку реконструкції та розвитку
на реалізацію проекту «Видача державних актів на право
власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи
кадастру», та за рахунок бюджетних коштів на умовах співфінансування
зазначеного проекту, в тому числі простроченої заборгованості
за такими субкредитами, а також заборгованості
із сплати відсотків, плати за надання гарантій з обслуговування і пені,
нарахованої за невиконання зобов’язань в рамках зазначеного проекту

1. Цей Порядок визначає механізм списання у 2017 році використаних та непогашених сум субкредитів, наданих державному підприємству «Центр державного земельного кадастру» за рахунок коштів позики, залученої державою від Міжнародного банку реконструкції та розвитку на реалізацію проекту «Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру», та за рахунок бюджетних коштів на умовах співфінансування зазначеного проекту, в тому числі простроченої заборгованості за такими субкредитами, а також заборгованості із сплати відсотків, плати за надання гарантій з обслуговування і пені, нарахованої за невиконання зобов’язань в рамках зазначеного проекту, в рамках договору про надання субкредиту між Мінфіном, Держкомземом та Центром державного земельного кадастру при Держкомземі стосовно використання коштів, наданих Україні Міжнародним банком реконструкції і розвитку (Угода про позику № 4709-UA від 17 жовтня 2003 р.), від 19 серпня 2003 р. № 130–04/74.

2. Підставою для списання є акт звіряння між Мінфіном та державним підприємством «Центр державного земельного кадастру», в якому визначаються суми, що підлягають списанню (далі — акт звіряння).

Акт звіряння в частині використаних та непогашених сум субкредитів, у тому числі простроченої заборгованості за такими субкредитами, а також заборгованості із сплати відсотків, плати за надання гарантій з обслуговування субкредиту, складається у валюті позики, а в частині пені, нарахованої за невиконання зобов’язань, — у національній валюті.

3. Списання здійснюється в гривнях за офіційним курсом, встановленим Національним банком на день списання.

4. Мінфін списує використані та непогашені суми субкредитів, у тому числі прострочену заборгованість за такими субкредитами, а також заборгованість із сплати відсотків, плати за надання гарантій з обслуговування і пені, нарахованої за невиконання зобов’язань та сплати субкредитів, і доручає Казначейству у сумі, визначеній в акті звіряння:

списати заборгованість за субкредитами, а також нараховану та несплачену пеню за невиконання зобов’язань в рамках зазначеного у пункті 1 цього Порядку договору;

відобразити операції із списання в бухгалтерському обліку та звітності про виконання державного бюджету як зменшення заборгованості державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» перед державним бюджетом.

5. Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» на підставі дозволу, виданого Мінфіном, і акта звіряння відображає списання в бухгалтерському обліку та звітності.

Казначейство повідомляє органам ДФС про проведене списання.

15.12.2017


НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.