На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Законодательство

ПОСТАНОВА Про внесення змін до Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті

кабінет міністрів україн

ПОСТАНОВА

від 6 серпня 2008 р. № 702

Київ

Про внесення змін до Порядку
використання у 2008 році коштів, передбачених
у державному бюджеті для здійснення фінансової
підтримки підприємств агропромислового комплексу
через механізм здешевлення кредитів

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2008 р. № 126 (Офіційний вісник України, 2008 р., № 18, ст. 483, № 46, ст. 1498), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України Ю. ТИМОШЕНКО

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2008 р. № 702

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання у 2008 році коштів,
передбачених у державному бюджеті для здійснення фінансової
підтримки підприємств агропромислового комплексу через
механізм здешевлення кредитів

1. У пункті 5:

доповнити абзац шостий після слів “підприємства первинної обробки вовни” словами “, спиртові заводи”;

доповнити пункт абзацами такого змісту:

“визначеним в установленому порядку МНС або Торгово-промисловою палатою підприємствам агропромислового комплексу, що зазнали збитків внаслідок стихійного лиха, яке сталося в червні — липні 2008 р., і яким згідно з розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 28 липня 2008 р. № 1010 та від 2 серпня 2008 р. № 1045 надано право на отримання часткової компенсації втрат та/або на часткове відшкодування збитків і згідно з рішеннями конкурсних комісій надано право на отримання компенсації за залученими виключно у поточному році короткостроковими та перехідними короткостроковими кредитами, залученими у 2005—2007 роках у національній валюті в розмірах, передбачених кредитними договорами, але не вище подвійної облікової ставки Національного банку, та суми фактичних збитків за відрахуванням їх часткового відшкодування згідно з прийнятими конкурсними комісіями рішеннями щодо суми компенсації за короткостроковими кредитами в розмірах, передбачених кредитним договорами, але не вище подвійної облікової ставки Національного банку. При цьому компенсація в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку надається до 1 жовтня 2009 року.

Підприємствам агропромислового комплексу (сільськогосподарські, хлібозаготівельні, борошномельні, хлібопекарські, комбікормові, крупозаводи, спиртові заводи) за короткостроковими кредитами, залученими виключно у поточному році для закупівлі продовольчого та фуражного зерна урожаю 2008 року за умови закупівлі продовольчого зерна за цінами, які склалися на біржовому ринку на дату його закупівлі, але не нижче мінімальних закупівельних цін та фуражного зерна за цінами, які склалися на біржовому ринку на дату його закупівлі, в обсягах їх річної потреби за договорами, укладеними безпосередньо з сільськогосподарськими товаровиробниками, — компенсація надається у розмірі, передбаченому в кредитному договорі, але не вище подвійної облікової ставки Національного банку.”.

2. Доповнити пункт 6 абзацом такого змісту:

“Визначеним в установленому порядку МНС або Торгово-промисловою палатою підприємствам агропромислового комплексу, що зазнали збитків внаслідок стихійного лиха, яке сталося в червні — липні 2008 р., і яким згідно з розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 28 липня 2008 р. № 1010 та від 2 серпня 2008 р. № 1045 надано право на отримання часткової компенсації втрат та/або на часткове відшкодування збитків і згідно з рішеннями конкурсних комісій надано право на отримання компенсації за залученими виключно у поточному році середньостроковими та перехідними середньостроковими кредитами, залученими у 2005—2007 роках у національній валюті в розмірах, передбачених кредитними договорами, але не вище подвійної облікової ставки Національного банку, та суми фактичних збитків за відрахуванням їх часткового відшкодування згідно з прийнятими конкурсними комісіями рішеннями щодо суми компенсації за середньостроковими кредитами в розмірах, передбачених кредитними договорами, але не вище подвійної облікової ставки Національного банку. При цьому компенсація в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку надається до 1 жовтня 2009 року.”.

3. Доповнити пункт 7 абзацами такого змісту:

“Сільськогосподарським підприємствам, підприємствам агропромислового комплексу (хлібозаготівельні, борошномельні, хлібопекарські, комбікормові, крупозаводи, спиртові заводи) за довгостроковими кредитами, залученими виключно у поточному році для будівництва елеваторів та підлогових складів для зберігання зернових і олійних культур, компенсація надається у національній валюті у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків за користування кредитами, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, згідно з якими надано кредит, та в іноземній валюті у розмірі 6 відсотків річних.

Визначеним в установленому порядку МНС або Торгово-промисловою палатою підприємствам агропромислового комплексу, що зазнали збитків внаслідок стихійного лиха, яке сталося в червні — липні 2008 р., і яким згідно з розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 28 липня 2008 р. № 1010 та від 2 серпня 2008 р. № 1045 надано право на отримання часткової компенсації втрат та/або часткового відшкодування збитків та згідно з рішеннями конкурсних комісій надано право на отримання компенсації, — за залученими виключно у поточному році довгостроковими кредитами у національній валюті в розмірах, передбачених кредитними договорами, але не вище подвійної облікової ставки Національного банку, та суми фактичних збитків за відрахуванням їх часткового відшкодування згідно з прийнятими конкурсними комісіями рішеннями щодо суми компенсації за довгостроковими кредитами в розмірах, передбачених кредитним договорами, але не вище подвійної облікової ставки Національного банку. При цьому компенсація в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку надається до 1 жовтня 2009 року.”.

4. Доповнити абзац шістнадцятий пункту 8 після першого речення реченням такого змісту: “У першочерговому порядку розглядаються матеріали, подані підприємствами агропромислового комплексу, зазначеними в абзаці одинадцятому пункту 5 цього Порядку.”.

08.08.2008


НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2022 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.