На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Законодательство

ПОСТАНОВА Про затвердження обсягів квот на олію соняшникову та насіння соняшнику

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 12 березня 2008 р. № 189
Київ

Про затвердження обсягів квот на олію соняшникову
та насіння соняшнику, експорт яких підлягає ліцензуванню
до 1 липня 2008 р., та порядку видачі ліцензій

Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити:
обсяги квот на олію соняшникову та насіння соняшнику, експорт яких підлягає ліцензуванню до 1 липня 2008 р., згідно з додатком 1;
Порядок видачі ліцензій на експорт олії соняшникової та насіння соняшнику і розподілу квот, що додається.
2. Утворити комісію з питань розгляду заявок на видачу ліцензій на експорт олії соняшникової та насіння соняшнику і розподілу квот у складі згідно з додатком 2.
3. Ця постанова набирає чинності з 22 березня 2008 року.

Прем’єр-міністр України Ю. ТИМОШЕНКО


постановою Кабінету Міністрів України
від 12 березня 2008 р. № 189
ПОРЯДОК
видачі ліцензій на експорт олії соняшникової та
насіння соняшнику і розподілу квот
1. Цей Порядок визначає механізм видачі Мінекономіки ліцензій та здійснення розподілу квот на експорт олії соняшникової та насіння соняшнику до 1 липня 2008 р. згідно з рекомендаціями комісії з питань розгляду заявок на видачу ліцензій на експорт олії соняшникової та насіння соняшнику і розподілу квот (далі — комісія).
2. Розподіл квот для видачі ліцензій на експорт олії соняшникової та насіння соняшнику (далі — ліцензії) здійснюється на підставі заявки суб’єкта господарської діяльності, що подається Мінекономіки протягом 15 календарних днів після опублікування на його офіційному веб-сайті інформації про початок реєстрації заявок.
3. Для підтвердження достовірності даних, зазначених у заявці на видачу ліцензії (далі — заявка), суб’єкт господарської діяльності подає:
копію контракту з додатками та специфікаціями до нього;
копію свідоцтва про державну реєстрацію;
довідку Мінагрополітики про наявність обсягів олії соняшникової та/або забезпеченості сировиною для її виробництва або обсягів насіння соняшнику, заявлених на експорт (оригінал).
Копії завіряються в установленому порядку.
Суб’єкт господарської діяльності несе відповідальність за недостовірність даних, зазначених у заявці.
4. У разі подання суб’єктом господарювання документів, що не відповідають вимогам законодавства та цього Порядку, Мінекономіки відхиляє заявку. Суб’єкт господарської діяльності може повторно подати протягом трьох днів з моменту повернення заявки доопрацьовані документи.
5. Мінекономіки протягом 18 календарних днів після оприлюднення на офіційному веб-сайті інформації про початок реєстрації заявок подає їх комісії для розгляду та прийняття рішення про розподіл квот.
Загальний обсяг квот на експорт олії соняшникової та насіння соняшнику розподіляється пропорційно між заявниками відповідно до заявлених на експорт обсягів цієї продукції.
6. Розподіл установлених обсягів квот на олію соняшникову та насіння соняшнику здійснюється комісією. Рішення комісії приймаються простою більшістю голосів.
Засідання комісії вважається правоможним у разі присутності на ньому не менш ніж двох третин її членів.
7. Рішення про розподіл квот на експорт олії соняшникової та насіння соняшнику, що приймає комісія на 20 календарний день після оприлюднення на офіційному веб-сайті Мінекономіки інформації про початок реєстрації заявок, мають рекомендаційний характер.
8. За результатами розгляду комісією заявок складається протокол. До розгляду заявки можуть залучатися представники суб’єкта господарської діяльності.
9. Рішення комісії оприлюднюються на офіційному веб-сайті Мінекономіки.
10. Мінекономіки видає ліцензію з урахуванням рекомендацій комісії або у письмовій формі повідомляє суб’єкта господарської діяльності про відмову в її видачі з обґрунтуванням причин.
Додаток 1
до постанови Кабінету Міністрів України
від 12 березня 2008 р. № 189 
ОБСЯГИ
квот на олію соняшникову та насіння соняшнику,
експорт яких підлягає ліцензуванню до 1 липня 2008 р.

Найменування товару

Код згідно з УКТЗЕД

Експортна квота
до 1 липня 2008 р.,
тис. тонн

Олія соняшникова

1512 11 91 00
1512 19 90 10

300

Насіння соняшнику

1206 00 99 00

1

________
Примітка. Митне оформлення насіння соняшнику для сівби (код згідно з УКТЗЕД 1206 00 10 00) та насіння соняшнику у лушпинні сірого кольору та з білими смугами (код згідно з УКТЗЕД 1206 00 91 00), крім насіння соняшнику лущеного, здійснюється на підставі листів-роз’яснень Мінагрополітики.

_____________________

24.03.2008


НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2023 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.