На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

ФАО доставила насіння картоплі вразливим сільським сім’ям

Працюючи над забезпеченням продовольчої безпеки та засобів до існування вразливих сімей у сільській місцевості України, Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (ФАО) доставила набори насіннєвої картоплі для 17 740 домогосподарств у десяти областях країни, щоб вони могли вчасно здійснити посадку та зібрати урожай.

Близько 46 000 осіб отримали допомогу у межах кампанії, що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації.

«Зараз критично важливо допомогти фермерам. Як великим, так і дрібним, а також сім’ям, які займаються городництвом біля дому, — сказав П’єр Вотьє, голова офісу ФАО в Україні. ― Сільське господарство є одним з основних секторів економіки України й має ключове значення для продовольчої безпеки країни. Воно також є основним джерелом доходу для 12,6 млн осіб, які проживають у сільській місцевості, та становлять майже третину населення країни».

Загалом за останні тижні було доставлено 862 тонни насіннєвої картоплі для осіб, що потребують допомоги. Розподіл був здійснений до початку весняного посіву картоплі, щоб гарантувати, що врожай картоплі, який є джерелом поживної енергії, можна буде зібрати у вересні.

Кожна сім’я або домогосподарство, що складається в середньому з 2,6 особи, отримала набір із 50 кілограм насіннєвої картоплі, з ких можна зібрати восени близько 600 кілограмів картоплі. Врожай можна зберігати протягом багатьох місяців для подальшого споживання, використовувати як насіння для наступних сезонів або продавати на місцевих ринках.

У кожному населеному пункті ФАО тісно співпрацювала з місцевою владою та партнерами-виконавцями, які допомагали із формуванням списків отримувачів допомоги, розподілі допомоги, моніторингу та взаємодії із громадами.

«Завдяки співпраці з ФАО ми доставили 2,5 тонни картоплі до Рудківської об’єднаної територіальної громади у Львівській області. Ця допомога для 50 домогосподарств, які прийняли внутрішньо переміщених осіб, — сказав Ігор Вуйцик, голова управи Львівської Аграрної палати, партнера-виконавця ФАО. — Важливо, що така організація, як ФАО, справді допомагає людям, і сьогодні вона особливо допомагає тим, хто займається виробництвом, бо одне із завдань ФАО — забезпечити виробництво харчових продуктів безпосередньо на місцях».

Близько 15 тонн насіннєвої картоплі було доставлено для 300 домогосподарств Львівщини, на заході України. З них 30 наборів було розподілено серед сімей у селі Хлопчиці, що у Рудківській об’єднаній територіальній громаді. У цьому селі зараз проживає понад 150 внутрішньо переміщених осіб з інших регіонів України.

Ще однією областю, що отримала допомогу у вигляді насіння картоплі, є Дніпропетровська область, де набори з насінням отримали 3 690 домогосподарств. Частину з них було доставлено до 41 села Верхньодніпровської об’єднаної територіальної громади, мешканці яких приймають 2 685 внутрішньо переміщених осіб.

«Деякі компанії закрилися, скоротили персонал або звільнили людей. Ми не можемо забезпечити роботою місцеве населення. І ми вже думаємо про те, як прогодувати людей цієї зими, — сказав Геннадій Лебідь, голова Верхньодніпровської об’єднаної територіальної громади, який зазначив, що через збої та невизначеність, викликані конфліктом, люди ще більше зацікавені у городництві, аби мати трохи продовольчих запасів для своїх сімей.

ФАО працює в Україні з 2003 року, і після початку війни організація розробила та оновила свій План швидкого реагування для надання сільськогосподарської допомоги та забезпечення продовольчої безпеки найбільш постраждалих від конфлікту осіб.

Заходи реагування ФАО включають надання ресурсів для виробництва рослинництва та тваринництва, а також коштів для надання підтримки найбільш постраждалим дрібним фермерам та тваринникам у дотриманні сезонних термінів виробництва. Ця підтримка дозволить домогосподарствам виробляти овочі, зернові культури, молоко, м’ясо та яйця, щоб прогодувати себе.

»Найближчими тижнями ФАО надасть 3 700 домогосподарствам (9 600 осіб) багатоцільову грошову допомогу, а понад 14 600 сільських сімей (38 000 осіб) отримають набори для вирощування овочів з метою відновлення виробництва харчових продуктів для споживання та продажу, — додав П’єр Вотьє. — Ми також плануємо розподілити свійську птицю та підтримати вразливих виробників тваринництва через надання кормів для тварин та вітамінно-мінеральних добавок. З більшими ресурсами ми зможемо охопити більше людей у вразливих сільських районах України".

ФАО закликає виділити 115,4 мільйона доларів США для надання підтримки 979 320 дрібним фермерам та середнім виробникам до кінця грудня 2022 року з метою підвищення наявності продовольства та доступу до продовольства. Станом на сьогодні, ФАО вже отримала 11 мільйонів доларів. Фінансові внески надали Австралія, Бельгія, Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA), Європейський Союз, Український гуманітарний фонд, Фонд Луї Дрейфуса, Франція, Центральний фонд реагування на надзвичайні ситуації та Японія.

Терміново потрібні додаткові ресурси, щоб охопити більше людей для підтримки весняного сезону та підготовки до збирання врожаю.

18.05.2022


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119


НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2022 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.