На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

Бізнес закликає правоохоронні органи врегулювати ситуацію з крадіжками на дорогах

Європейська Бізнес Асоціація занепокоєна зростаючим рівнем криміногенної ситуації на основних транзитних дорогах України і звертається до Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ України з проханням втрутитися у ситуацію з крадіжками засобів захисту рослин та насіннєвого матеріалу під час імпорту та внутрішніх переміщень.

Протягом останніх восьми років представники Агрохімічного комітету Асоціації фіксують зростаючу кількість крадіжок ЗЗР та насіння на дорогах під час перевезення. Проблему можна умовно розділити на дві категорії: крадіжки при імпорті та при внутрішніх перевезеннях.

Найбільш проблемним є саме ситуація при імпорті, оскільки переважна більшість із зафіксованих випадків крадіжок траплялися на автошляху КПП «Ягодин»-Ковель-Київ. Окрім того, проблемними є автошляхи Одеса-Київ та Миколаїв-Київ.

При внутрішніх перевезеннях найбільш поробленими є наступні ділянки доріг: Полтава-Кропивницький, Полтава-Київ, Дніпро-Кропивницький-Вінниця.

Не може не турбувати і системність та підготовленість таких крадіжок. Так, дуже часто крадіжки відбуваються прямо «на ходу» з вантажівки у місцях з низькою інтенсивністю трафіку. За повідомленнями компаній, до вантажівки чіпляється спеціальна платформа, крадії перебираються у причеп і дуже швидко перевантажують 1–2 піддони найбільш ходових продуктів.

Такий стан справ надзвичайно непокоїть бізнес спільноту, оскільки інформація про час переміщення вантажу, дані вантажного транспорту і продукцію можуть бути отримані, зокрема, і від представників органів влади, які проводили огляд при перетині кордону або мають доступ до державних баз даних.

Проте, найбільше занекопоєння викликає той факт, що дуже часто представники правоохоронних органів відмовляють у реєстрації кримінальних справ або ж кримінальні справи, які були зареєстровані, фактично, просто не розслідуються.

Все це призводить до вкрай негативних наслідків, зокрема:

1. Зростаюча кількість крадіжок — до здорожчання послуг страхування перевезення вантажів та, відповідно, послуг логістичних компаній. Це, у свою чергу, є одним із факторів підвищення цін як на насіння та ЗЗР, так і, врешті-решт, на продукти харчування.

2. Відмов логістичних компаній обслуговувати «найбільш критичні» маршрути, що може призвести до недоотримання ЗЗР та насіння та невиконання контрактних зобов’язань у регіонах. Відсутність же оригінальної та високоякісної продукції буде спонукати виробника купувати те, що є у наявності: продукцію сумнівної якості та фальсифікат.

3. Репутаційних ризиків для держави. Адже відсутність реальної боротьби з криміналітетом вкрай негативно впливає на умови ведення бізнесу та інвестиційну привабливість України в очах української та міжнародної бізнес спільноти.

Тому, Європейська Бізнес Асоціація закликає правоохоронні органи до посилення боротьби з крадіжками на дорогах, особливо, в сезон активного внесення ЗЗР і насіння. Бізнес готовий усіляко сприяти роботі державних структур аби покращити ситуацію і дуже хочеться, аби у правоохоронних органів прагнення встановити порядок на дорогах було аналогічним.

27.05.2021


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119


НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.