На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

Порушення карантинного режиму мають бути усунені - Глущенко

Задля безпеки здоров’я і життя громадян всі порушення карантинного режиму на ринках та в закладах громадського харчування потрібно якнайшвидше усунути. Про це заявив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко під час перевірки організації роботи Головних управлінь Держпродспоживслужби в регіонах в умовах поширення COVID-19.

За минулий тиждень замміністра відвідав ряд ринків, закладів громадського харчування та інших об’єктів торгівлі у Львові, Одесі та Чернігові.
Найкращий стан дотримання санітарно-гігієнічних норм та протиепідемічних вимог - у Львові, більш-менш прийнятна ситуація у Чернігові, а найбільше порушень мало місце в Одесі (деталі - у звіті).

Як зазначив Глущенко, зокрема, на місцевих ринках є прогрес у питанні використання захисних масок. Але все ще значна частина продавців і покупців нехтують санітарними вимогами, встановленими на час карантину Головним державним санітарним лікарем.

"Часто маска присутня, але тільки «для краси». Маска не захищає вас і оточуючих від коронавірусу, якщо вона не прикриває рот і ніс" - зазначив замміністра.

Заклади громадського харчування також мають дотримуватися протиепідемічних вимог. Одна з них -розміщення за одним столиком не більше чотирьох осіб.
Однак на практиці часто заклади дозволяють розміщення у два - три рази більше. Крім того, частина закладів порушує вимогу щодо розміщення столиків не ближче 1,5 м один від одного.

Іноді має місце практика використання антисептиків з дуже низьким вмістом вмістом дезінфікуючих компонентів (тоді як вимагається понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів).

«Дотримання санітарних вимог в умовах поширення COVID-19 - першочергове завдання для всіх без виключення. Порушення протиепідемічних вимог мають бути усунені» - підкреслив Глущенко.
Замміністра вчергове наголосив на необхідності посилення контролю з боку Держпродспоживслужби за діяльністю адміністрацій ринків та закладів громадського харчування, на яких лежить обов’язок організації та дотримання протиепідемічних вимог, а також залучення всіх наявних ресурсів Держпродспоживслужби для моніторингу стану дотримання карантинних обмежень.

«Соціальна дистанція, чисті руки і одягнена маска - сьогодні ці три прості речі здатні врятувати життя!» - додав Глущенко.
Перевірка організації роботи Головних управлінь Держпродспоживслужби в умовах поширення COVID-19 в інших областях триває.
За даними Держпродспоживслужби за минулу добу (01.06.2020 р.) перевірено 4080 суб’єктів господарювання, встановлено 956 порушень, в результаті чого складено 241 протокол та надано 765 приписи.

03.07.2020


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2020 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.