На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Новости

ФАО потребує 1,9 млрд USD в 2023, аби зберегти джерела існування для 48 млн людей

09.12.2022 02:21 «Агро Перспектива» (г. Киев) — Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (ФАО) у 2023 році шукає 1,9 мільярда доларів США, щоб врятувати життя та засоби до існування деяких із людей, які відчувають гостру нестачу продовольства, оскільки гостра продовольча безпека продовжує загострюватися в усьому світі.

Оголошення було зроблено в рамках великого гуманітарного заклику Організації Об’єднаних Націй, озвученого Управлінням ООН з координації гуманітарних питань (OCHA) на спеціальному заході в Женеві.

Маючи менше ніж 4% від 51,5 мільярда доларів, необхідних для всіх звернень на 2023 рік, ФАО може надати критично важливу допомогу для забезпечення засобів до існування, щоб забезпечити 48 мільйонів людей стабільним постачанням поживної їжі. За допомогою грошових коштів, пакетів насіння сільськогосподарських культур і овочів, кормів для худоби, кампаній із охорони здоров’я тварин, покращення життєво важливої інфраструктури, як-от іригаційних систем і ринків, ФАО може забезпечити сім’ям і громадам у найвіддаленіших районах, уражених конфліктом, можливість прогодуватися та закласти фундамент для стійкості до майбутніх потрясінь.

У 2022 році екстрена допомога ФАО постраждалим від посухи громадам в Африканському Розі захистила життєво важливі тваринницькі активи, забезпечивши 4,4 мільйонам дітей доступ до молока щодня, і призвела до виробництва понад 100 000 тонн зернових і забезпечила понад 1,5 мільйона людей грошима, щоб купити їжу, медичне обслуговування та інші необхідні речі.

Основні чинники гострої продовольчої безпеки

Екстремальні погодні явища, такі як посухи та повені, війна в Україні та розповсюдження інших конфліктів, а також зростання невизначеності навколо світових продовольчих і сільськогосподарських ринків підвищують гостру продовольчу безпеку до нових максимумів. Оскільки 2022 рік наближається до кінця, майже один мільйон людей зіткнувся з безпосередньою загрозою голоду — це майже вдвічі більше, ніж у 2021 році. У всьому світі 222 мільйони людей відчувають гостру нестачу продовольства, майже кожен п’ятий з них відчуває труднощі з доступом до достатньої кількості їжі. щоб пережити день.

Лише в Африканському Розі, який бореться з безпрецедентною посухою — подією, якої не було 40 років — за прогнозами, від 23 до 26 мільйонів людей терміново потребуватимуть гуманітарної допомоги, і очікується, що гостра продовольча безпека продовжить посилюватися до лютого 2023 року. через очікуваний, безпрецедентний шостий сезон поспіль посухи.

Вартість продуктів харчування неухильно зростала з початку пандемії COVID-19, а міжнародні ціни на продовольчі товари вже досягли десятирічного максимуму до того, як війна в Україні спричинила черговий шок у системі. Хоча ціни на міжнародні основні продукти харчування останнім часом знижуються, споживчі ціни залишаються високими, що суттєво впливає на купівельну спроможність і доступ до їжі серед найбідніших.

Конфлікти та політична нестабільність продовжують руйнувати життя та засоби до існування в усьому світі, змушуючи людей залишати свої домівки та залишати свої ферми, човни, худобу, штовхаючи їх до злиднів та повної залежності від зовнішньої допомоги.

ФАО посилює реагування на кризи та надзвичайні ситуації

Протягом 2022 року ФАО активізувала свої зусилля, щоб охопити тих, хто найбільше потребує допомоги, надаючи термінову підтримку 30 мільйонам людей, зосереджуючись на сільському населенні та тих, для кого сільське господарство означає саме виживання.

Лише в Афганістані ФАО очікує, що до кінця року охопить 9 мільйонів людей — близько половини сільського населення, яке відчуває гостру нестачу їжі. Близько 3,6 мільйона людей отримають вигоду від поточного розподілу озимої пшениці, який буде завершено до грудня.

У Сомалі понад 24 мільйони доларів США готівкою, а також допомогу в забезпеченні засобів до існування, було надано сільським громадам, які найбільше постраждали від голоду, а понад 11 мільйонів голів худоби отримали корм, воду та базове лікування.

В Україні, поряд із наданням екстреної сільськогосподарської підтримки фермерам, такої як насіннєва картопля, насіння овочів та грошова допомога, ФАО активізує зусилля щодо збереження наявного та майбутнього врожаю та запасів продовольства. ФАО надала величезні потужності для зберігання до 6 мільйонів тонн зерна (приблизно 30 відсотків національної потреби). Ця допомога має вирішальне значення для забезпечення належного збереження зерна, а також для того, щоб фермери могли продавати та експортувати зерно, коли це необхідно.

Сільське господарство в надзвичайних ситуаціях залишається вкрай недофінансованим.

Сільське господарство є першим напрямком гуманітарної допомоги, і його слід розглядати як таке в усіх гуманітарних зверненнях. Невідкладні сільськогосподарські заходи, особливо в поєднанні з грошовою та продовольчою допомогою, мають величезний вплив на наявність продовольства, харчування та переміщення, значно скорочуючи інші гуманітарні витрати.

Наприклад, пакети озимої пшениці, які розповсюджуються в Афганістані, вартістю всього 220 доларів США дозволять сім’ї виробляти достатньо їжі для задоволення своїх річних потреб у зернових, а надлишки залишити для продажу.

У 2022 році ФАО отримала лише 43% коштів, запитуваних згідно з Планами гуманітарного реагування, але це приховує величезний дисбаланс коштів: заклики для Афганістану були повністю профінансовані, тоді як заклики для Нігерії та Сирійської Арабської Республіки ледь перевищили 10 відсотків потреб.

Агро Перспектива

< Експорт м'яса птиці в січні-жовтні 2022 - 335,5 тис тонн Все новости за
09.12.2022
Глобальні ціни на продовольство відносно стабільні - ФАО >

28.03.2024  
12:32 Питання розблокування кордону з Польщею потребують додаткового часу - Сольський
12:25 У Польщі тривають переговори між аграрними відомствами двох країн
12:15 РИНОК ЦУКРУ ВІД SESVANDERHAVE
11:53 Мінсоцполітики розробило проєкт демографічної стратегії України до 2040 року
11:43 Блокада кордону з Польщею: прикордонники розповіли, де найбільші черги
11:37 Залежність України від експорту через Польщу наразі мінімізована - Стефанішина
10:50 У Києві та області детективи БЕБ вилучили на нелегальних АЗС контрафактне пальне та обладнання вартістю 9 млн грн
10:31 Пшеничні котирування на Чиказькій біржі трохи виросли
10:10 Тенденція до скорочення імпорту сільгосптехніки до України збережеться в 2024 – ІАЕ
10:04 Україна завезла у січні-лютому 5 тис тонн сирів
27.03.2024  
23:01 Блокада агроекспорту: парламентарії країн Балтії, Польщі та України зустрінуться у Варшаві
22:54 Імпорт російської агропродукції до ЄС торік становив 2,5 мільйона тонн - єврокомісар
22:44 Посли ЄС ухвалили продовження «торговельного безвізу» для України з уточненням
22:42 Порошенко закликає зупинити підвищення акцизів на пальне: Це удар по кожному українцю і по селу, яке заходить у посівну
17:50 Угорщина вимагатиме обмежити імпорт українського зерна на рівні ЄС
17:11 Україна в 2023/2024 експортувала в ЄС біля 5 млн тонн пшениці
16:47 Країни ЄС обговорють режим ліберальної торгівлі з Україною до червня 2025; чи знайдуть компроміс
16:27 БЕБ на Київщині забезпечило відшкодування до бюджету 7 млн грн несплачених податків
14:06 На Закарпатті Бюро економічної безпеки виявило порушення у тендері на 320 млн грн держкоштів
13:03 ЄС може поширити «винятки» з товарного безвізу з Україною на овес, кукурудзу, крупи й мед
12:57 Поголів'я ВРХ в Україні на 1 березня становить 2,255 млн голів
12:14 KSG Agro шукає інвесторів для фінансування будівництва заводу з переробки матеріалів - наслідків руйнацій на Херсонщині
11:50 РИНОК ЦУКРУ ВІД SESVANDERHAVE
11:23 Пшениця в Чикаго знизилася на тлі зміцнення долара США, великої пропозиції з РФ, падінні попиту з боку Китаю
10:38 Світовий банк ухвалив позику Україні на $1,5 мільярда під гарантії Японії й Британії
10:18 Аналітики БЕБ упередили безпідставне відшкодування 10 млн грн ПДВ столичному підприємству
09:59 ЄС у середу спробує схвалити угоду про ліберальний режим торгівлі для України з урахуванням компромісів
09:52 Україна розраховує на продовження дії безмитного та безквотного режиму торгівлі з ЄС - Сольський
09:01 Ціна какао-бобів вперше перевищила $9 тисяч за тонну - Bloomberg
07:56 Українська сторона "дуже добре підготувалася" до перемовин з Польщею - Сольський
00:03 Польський міністр про зупинку агротранзиту з України: «сподіватимемося, потреби не буде»
26.03.2024  
21:10 27 березня аграрні міністри України та Польщі зустрінуться у Варшаві. Українське продовольство в ЄС
21:09 Сольський на Раді ЄС з питань сільського господарства: Український агросектор став об’єктом негативних міфів, які не мають економічного підґрунтя
20:21 McDonald's в Україні відновив бізнес на 70% від показника довоєнного періоду
20:17 Чехія сподівається на компроміс із продовженням Автономних торговельних заходів і частковим обмеженням української агропродукції в ЄС
19:57 Угорщина не продовжуватиме заборону на імпорт українського меду
18:32 Брюссель має знайти «важкий компроміс» щодо продукції з України - міністр сільського господарства Німеччини
17:28 Бюро економічної безпеки повідомило про підозру відомому контрабандисту та його 6 спільникам
17:28 На Полтавщині БЕБ повернуло підприємству протиправно відчужене майно вартістю понад 2,5 млн грн
16:07 Вилучені Бюро економічної безпеки сигарети вартістю 7 млн грн передадуть Збройним силам України
15:55 РИНОК ЦУКРУ ВІД SESVANDERHAVE
11:43 Угорщина хоче коригування “торговельного безвізу” України з ЄС
11:37 Франко-польські обмеження щодо українського продовольства на ринки ЄС ризикують продовжити війну РФ в Україні - Сольський
11:33 Алкоголь, ліки та декор: митники не пропустили в Україну без декларування та сплати податків товарів на майже 1,5 млн грн
11:31 Пшениця в Чикаго виросла на тлі ескалації бойових дій у регіоні Чорного моря
11:25 За матеріалами БЕБ скеровано до суду справу щодо 8 осіб, які організували масштабне виробництво побутової хімії на Волині
09:43 ЄК схвалила 86,9 млн EUR держдопомоги фермерам Болгарії у контексті війни РФ проти України
09:35 Несприятлива погода стримує сільськогосподарські роботи - аграрні вчені
09:32 Країни ЄС домовилися і далі добровільно скорочувати попит на газ
09:25 Агрометеорологічні умови весни створюють сприятливі умови для весняного кущіння озимих









НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2024 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.