На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРО ФОТО

ДЕНЬ ПОЛЯ КОНТИНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУПП
 


Главная > Публикации > Актуальная статья

МХП продовжує інвестувати у розвиток Черкащини:
буде профінансовано ще 24 бізнес-проекти місцевих селян

Українське село має значний потенціал як точка опори всього агросектору. Перспективи у розвитку села бачить і великий бізнес — підтвердженням цьому стала прес-конференція 25 квітня з нагоди продовження та розширення проекту на Черкащині «Село. Кроки до розвитку», ініційованого ПАТ «Миронівський хлібопродукт» за підтримки ТОВ «НВФ „Урожай“» та ЧОГО «Ресурсний центр АНГО».

Вже вдруге у Черкаській області буде проведено конкурс мікрогрантових проектів для селян «Село. Кроки до розвитку». Минулого року активні жителі регіону отримали 10 грантів на розвиток власного бізнесу. Цього разу МХП профінансує 24 гранти по 40 тис. гривень кожен та розширить географію учасників: долучитися до конкурсу зможуть жителі шести районів — Городищенського, Чигиринського, Катеринопільського, Корсунь-Шевченківського, Канівського та Черкаського.

На презентації проекту у Черкасах Олег Васецький, директор ТОВ «НВФ „Урожай“», підкреслив значущість можливостей, які надає проект селянам: «Ми вже реалізовуємо кілька соціальних проектів, але цю ініціативу можна назвати революційною. Особливість цього проекту, який ми підтримуємо вже другий рік, полягає у зміщенні акценту із соціальної сфери, в яку ми інвестуємо в рамках інших проектів, на конкретних людей. Звісно, нікуди не діваються школи і дороги, які потребують ремонту, проте не менш важливим є надання підтримки тим, хто хоче зайнятися малим і середнім бізнесом. Адже часто ідея так і залишається нереалізованою саме через відсутність фінансування».

Проект «Село. Кроки до розвитку» спрямований на стимулювання соціальної активності сільських громад та підтримку реалізації кращих бізнес-ініціатив селян, які сприятимуть розвитку соціально-економічного, культурного і туристичного потенціалу краю. Крім того, реалізація даної ініціативи позитивно позначається на розвитку підприємництва та самозайнятості.

Партнер конкурсу, Анатолій Рекун, виконавчий директор ЧОГО «Ресурсний центр АНГО», розповідаючи про умови та етапи конкурсу, зауважив: «Для нас важливо, щоб бізнес-плани, які будуть подаватися на конкурс, мали як комерційну складову — фактично були прибутковими, так і соціальну — створювали робочі місця, підтримували ініціативи, спрямовані на розвиток регіону». Також пан Рекун зазначив, що для участі у конкурсі жителі села мають бути зареєстровані як підприємці (фізичні чи юридичні особи) — ФОПи, ПП чи фермерське господарство, сільськогосподарський кооператив тощо.

Конкурс буде проводитися у декілька етапів. У травні-червні у райцентрах будуть проводитися тренінги, де всі бажаючі зможуть дізнатися, як правильно підготувати бізнес-план. Також зразки успішних бізнес-планів з’являться у вільному доступі на сайті «Ресурсного центру АНГО». Крім того, учасникам, за потреби, будуть надаватися юридичні консультації і всебічна інформаційна допомога.

Подати свій бізнес-план необхідно до 30 червня, а з 30 червня по 15 липня експертна комісія оцінюватиме заявки конкурсантів. Потім із 17 по 24 липня з учасниками проводитимуться співбесіди для детального вивчення їхніх ідей, після чого буде обрано 24 переможця, які отримають гранти.

Як подати заявку на конкурс і підготувати бізнес-план, учасники можуть знайти на сайті «Ресурсного центру АНГО» за адресою http://www.ango.org.ua.

27.04.2017 Обсудить статью

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2020 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.