На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

MAS Seeds через п’ять років представить перший український гібрид кукурудзи
 
Главная > Публикации > Пресс-релизы

ВІД МОЛОКА - ДО СИРУ НА ВАШОМУ СТОЛІ

ТМ «Клуб сиру» в рамках прес-туру «Від молока — до сиру на Вашому столі» ознайомила журналістів з основними етапами виробництва твердих сирів та повідомила про результати діяльності Компанії за 8 місяців 2015 року.
Успіх компаній напряму залежить від якості своєї продукції. Саме тому компанія «Клуб сиру» вирішила ознайомити своїх споживачів з процесом виробництва твердих сирів та показниками ефективності за 2015 рік.
Попри складні економічні умови в країні, українські підприємства продовжують успішно працювати завдяки веденню грамотної та ефективної внутрішньої політики у виробництві. Прикладом таких підприємств є компанія «Клуб сиру» Компанія веде відкриту політику, тому і вирішила запросити журналістів ознайомитися з усіма етапами виробництва сиру: від збору молока до готового продукту, демонструючи чіткий контроль, високі стандарти та якість виробництва.
«За 8 місяців 2015 року Компанія виробила 5844 тонни сиру, що на 35% більше ніж за такий же період минулого року» — поділився успіхом Максим Рилік, директор виконавчий компанії «Клуб сиру». — «Хоча й 2015 рік був дуже важким з точки зору вкладення інвестицій, проте нам вдалося розширити свій асортимент і збільшити продажі продукції: продажі сиру досягли рівня 4716 тонн за 8 місяців 2015 року, що на 26 % більше ніж торік»
В чому секрет такого успіху фахівці Компанії мали намір не тільки розповісти, але й наочно продемонструвати в рамках прес-туру «Від молока — до сиру на Вашому столі».
Компанія «Клуб сиру» виготовляє виключно натуральні тверді сири на ринку України з 2003 року. На даний час підприємство виробляє 21 вид продукту. Здебільшого Компанія орієнтується на український ринок — 80% продукції реалізується в Україні, і тільки 20% складає експорт до США, Ізраїлю, Узбекистану, Молдови, Грузії, Азербайджану. Технологи Компанії постійно в пошуку нових рецептур, нових смаків. У 2015 році були запущені у виробництво 4 новинки: «ГрюнВальд» з пажитником, «Сорочинський» з прянощами та смаком пряженого молока, «Неаполітанський» з томатом, паприкою і базиліком, «Діжонський» з зернами гірчиці. Всі вони отримали визнання у споживача і їх щомісячні продажі досягли більше 30 тонн. Сьогодні продукція ТМ «Клуб сиру» представлена в усіх торгівельних мережах країни.
Головний акцент Компанія «Клуб сиру» робить на традиціях, адже місія Компанії — це розвиток та відтворення традицій сироваріння та адаптація їх для українського споживача. Головна мета Компанії полягає у вдосконаленні асортименту твердих сирів та підвищенню рівня обізнаності споживача у культурі сироваріння та вживання твердих сирів.
В рамках прес-туру організатори провели учасників по повному циклу процесу сироваріння: від збору молока на одній з ферм-постачальників свіжої сировини до демонстрації основної виробничої потужності Компанії на маслосирзаводі у Каневі (Черкаська область), де учасники мали змогу на власні очі ознайомитися з процесом сировиробництва та продегустувати найпопулярніші сири ТМ «Клуб сиру».
Наразі пропонуємо ознайомитись з усіма етапами вироблення твердого сиру від ТМ «Клуб сиру».
Як відомо, основною сировиною для сироваріння служить коров’яче молоко, 70% якого Компанія закуповує у фермерських господарствах, на яких встановлене сучасне обладнання, що дозволяє забезпечити свіжість і високу якість продукту. Молоко на фермах потрапляє одразу з доїльної зали у танк-охолоджувач без контакту з навколишнім середовищем та без людського втручання. Після збору молока на фермах, продукт доставляється на виробництво — маслосирзавод у м. Каневі, який обладнано за останнім словом техніки.
Усе молоко проходить перевірку біохімічного складу та технологічних властивостей: на фермерських господарствах, у власних лабораторіях Компанії при прийомі молока та під час технологічного процесу. Це дозволяє миттєво оцінити якість сировини та гарантує натуральність і вишуканий смак продукції, що випускається.
На виготовлення сиру на завод поступає щонедільне планування виробництва: скільки варок зварити і якого асортименту. Кожний вид сиру має свій опис, яким він має бути — за видом, смаком та кольором. Відмінність сирів полягає в тому, що у кожний вид сиру закладена своя композиція заквасок.
На заводі встановлено 6 постів приймання молока і 6 охолоджувачів, які одночасно можуть приймати молоко зі швидкістю протоку 20 тонн за годину. Із 100 тонн молока Компанія отримує 10 тонн сиру і 90 тонн сироватки. Виробничі процеси повністю автоматизовані, всі ключові виробничі показники моніторяться в онлайн-режимі. Крім того, на заводі інтегровані системи контролю якості продукції, що випускається, які сертифіковані міжнародними сертифікатами ISO та HACCP, модернізовано та установлено новітнє устаткування, впроваджено сучасні технології, та зібрана команда професійних майстрів у справі сироваріння.
Окрім того, на підприємстві працює дегустаційна комісія, що складається щонайменше з 8 чоловік, які оцінюють якість, композицію смаків, ступінь дозрівання та готовність продукту до подальшої реалізації…..
Останнім етапом прес-туру стала дегустація найпопулярніших сортів сиру Компанії, де були представлені новинки асортименту ТМ «Клуб сиру» з яскравими та насиченими смаками. Смакові відмінності сиру залежать не лише від компонентів, що входять до рецептури, але й від терміну дозрівання: найдовший термін дозрівання має сир «Монастирський» — не менше 180 діб, найкоротший — від 15 діб — сир «Звенигородський».
Така організація виробництва та механізму взаємодії всіх ланок компанії дають свої результати — продукція ТМ «Клуб сиру» визнана серед фахівців продовольчої галузі.
Павло Шевчук, директор з маркетингу компанії «Клуб сиру», зазначає:"Місія нашого підприємства — це, перш за все, відтворення традицій сироваріння, і для нас це не пустий звук, ми намагаємось вивчати сирні традиції і давати нашим споживачам найкраще. Ми приділяємо цьому багато уваги, і в технологічних аспектах і в маркетингових. І все це дає свої результати."
Лише за останні 2 місяці продукція отримала призові місця на спеціалізованих професійних конкурсах. Так,на Черкащині, на конкурсі «Черкаська якість», що проводився у рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції — «100 кращих товарів України», сир «Сорочинський» отримав відзнаку у номінації продовольчі товари, а на конкурсі від Національної Асоціації Молочників України в рамках заходів головних виставок харчової промисловості України INPRODMASH & UPAKOVKA, сири «Клуб сиру» отримали дві золоті медалі та Гран-прі конкурсу."
Компанія пишається своїми перемогами, але колектив не збирається зупинятися на досягнутому — нові якісні та корисні види сирів із вишуканими смаками порадують споживачів вже у 2016 році.

30.09.2015


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119
АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE


ТЕХНОЛОГИЯ ВЫРАЩИВАНИЯ ГИБРИДОВ КУКУРУЗЫНовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыКЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2018 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.