На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

Державна фіскальна служба України розпочала реорганізацію ГУ Міндоходів у Криму та м.Севастополі

Державна фіскальна служба України розпочала реорганізацію ГУ Міндоходів у Криму та м.Севастополі. Процес реорганізації (попередження про звільнення працівників, передача активів, закриття рахунків тощо) передбачає взаємодію двох юридичних осіб — тієї, що припиняється, і тієї, що є правонаступником. Оскільки територіальні органи АР Крим знаходяться на анексованій території, жодного доступу до архівів, первинних документів, майна Міндоходів (ДФС) не має, тому порівнювати процес реорганізації органів Міндоходів АР Крим та м. Севастополя з реорганізацією інших органів неможливо.

Результатом цієї реорганізації має стати передавальний акт між юридичною особою, яка припиняється, та юридичною особою, до якої переходять її повноваження.

До Державної фіскальної служби надходять численні звернення щодо працевлаштування на рівнозначні посади і виплати зарплати з урахуванням премій і надбавок, хоча жодні підтвердження фактичного виконання ними роботи відсутні.

Дійсно, спочатку працевлаштування таких працівників ускладнювалося постановою Кабміну від 01.03.2014 №65 «Про економію державних коштів», яка забороняла комплектування вакантних посад у державних органах.

Після зняття цієї заборони працівникам були запропоновані наявні вакантні посади в різних органах Міндоходів на материковій Україні, від яких деякі співробітники відмовлялися, оскільки такі посади не завжди відповідали їх очікуванням.

Оплата праці відповідно до законодавства про працю здійснюється за виконання працівниками функціональних обов’язків.

Після анексії Криму обслуговування платників податків на території АР Крим не здійснювалось за українським законодавством. Платники, які перереєструвалися на материковій частині України, обслуговуються територіальними органами відповідних регіонів. Цілком логічно, що спеціального органу для обслуговування колишніх платників Криму не було створено, отже, й рівнозначні посади для керівних працівників ГУ Міндоходів в АР Крим та м. Севастополя відсутні.

З огляду на викладене, постає питання про обґрунтованість здійснення видатків на оплату праці податківцям Криму. Постанову Кабміну, якою визначено правонаступництво ГУ у Херсонській області, прийнято лише у серпні 2014 року, тоді як запити деяких працівників АР Крим, у тому числі щодо виплати зарплати, стосуються періоду з березня по вересень 2014 року.

Слід зазначити, що територіальні органи Міндоходів, які знаходилися в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі профінансовані у повному обсязі (в тому числі ГУ Міндоходів в АР Крим в сумі 15 302 995, 56 грн. за КЕКВ 2111 «Заробітна плата») лише у І кварталі 2014 року.

Річний обсяг фінансування за КЕКВ 2111 «Заробітна плата», передбачений для ГУ Міндоходів в АР Крим, становив 92 692 900,0 гривень.

Різниця між річним обсягом фінансування та коштами, отриманими у І кварталі Головним управлінням в АР Крим (15 302 995,56 грн.), була знята та повернута в бюджет в обсязі 77 389 904,44 грн. на виконання Закону України від 27.03.2014 №1165-VII "Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» та довідки Мінфіну про зміни до річного розпису бюджету на 2014 рік від 02.04.2014 № 147.

Враховуючи це, після секвестру бюджету були відсутні бюджетні асигнування для перерозподілу на інші територіальні органи.

Що ж до виключення з мережі територіальних органів Криму, слід зазначити, що згідно з Порядком казначейського обслуговування бюджету за витратами, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.12.2012 №1407, виключення з мережі установи, що ліквідується або реорганізується, проводиться лише після передавання установі-правонаступнику планових показників, обсягів відкритих асигнувань, показників проведених з початку бюджетного періоду касових видатків та непогашених бюджетних зобов’язань.

Оскільки станом на 01.04.2014 питання про ліквідацію або реорганізацію територіальних органів, що знаходилися на анексованій території, з визначенням установи-правонаступника не поставало, Міндоходів не мало законодавчих підстав для перенесення касових видатків на інші територіальні органи і для виключення територіальних органів анексованої території з мережі.

Також варто зазначити, що усі члени робочої групи, створеної розпорядженням Міндоходів у березні 2014 року для забезпечення належної координації роботи органів Міндоходів анексованої території, направлені у відрядження наказами ГУ Міндоходів в АР Крим, оформленими з порушенням нормативно-правових актів.

Згідно з Інструкцією про службові відрядження в межах України та за кордон (наказ Мінфіну від 13.03.1998 №59, зареєстрований в Мін’юсті 31.03.1998 за №218/265) направлення працівника підприємства у відрядження здійснюється керівником цього підприємства або його заступником і оформляється наказом (розпорядженням) із зазначенням пункту призначення, найменування підприємства, місця, строку і мети відрядження.

Згаданими наказами про відрядження не визначено терміну відрядження.

Інструкція передбачає, що строк відрядження не може перевищувати 30 календарних днів, а у виняткових випадках — 60 днів. У разі затримки в місті перебування у відрядженні без поважних причин працівникові не виплачується заробітна плата та не відшкодовуються добові витрати та інші витрати.

Згідно з наданими табелями обліку робочого часу згаданих працівників термін відрядження перевищував встановлену межу.

Крім того, доручення щодо проведення фінансування видатків на оплату відряджень у наказах взагалі відсутнє.

Переважна більшість працівників ГУ Міндоходів у Криму та м.Севастополі, які мали бажання працюватиу підрозділах та структурах Державної фіскальної служби, влаштувалися на роботу та нині успішно працюють.

05.03.2015


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119









НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2024 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.