На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

Київські митники затримали 9 посилок з військовими виробами часів СРСР

Київські митники завадили незаконному пересиланню за кордон у міжнародних поштових відправленнях товарів військового призначення — авіаційних годинників та перетворювачів, польового дозиметра, вакуумних електроламп, електронно-променевих трубок, індикаторів тліючого розряду тощо.
Реальний вміст дев’яти посилок, які прямували з Києва, Запоріжжя, Вінниці, Ужгорода, Кам’янця-Подільського, Обухова до США, Канади, Нідерландів, Чехії, Угорщини, задекларовано не було.
Замість дозволених для пересилання поштою цивільних товарів митники виявили в посилках товари військового призначення, що слугують, зокрема, для стаціонарних та пересувних радіотехнічних пристроїв, для вимірювання радіоактивної зараженості, для живлення електроприладів та для роботи в складі панелей приладів в літаках.
Як відомо, фізичні особи не можуть бути власниками товарів військового призначеннями. А юридичним особам дозволено переміщувати за кордон такі товари лише за наявності дозволів Державної служби експортного контролю, яких митникам надано не було.
Київською митницею складено 9 протоколів про порушення митних правил стосовно громадян України за виявленими фактами незаконного пересилання товарів військового призначення.
Загалом вилучено понад три сотні одиниць товарів військового призначення.
І хоча всі виявлені предмети виготовлені ще за часів СРСР і пролежали десь не одне десятиліття, їх призначення залишається незмінним — товари військового призначення.

--
Пресслужба
Київської митниці

11.08.2022


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119

НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2023 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.