На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

Обмеження щодо імпорту української курятини до ЄС будуть зняті лише після офіційного оприлюднення відповідного рішення

За інформацією Держпродспоживслужби Постійний комітет щодо рослин, тварин, харчових продуктів та харчів Європейського Союзу (PAFF) проголосував за застосування щодо України принципу зонування при здійсненні імпорту української курятини до країн-членів Європейського Союзу. Однак це рішення вступить в дію лише після його офіційного оприлюднення. На цьому наголосила т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко під час публічного звіту про результати діяльності Держпродспоживслужби за 2019 рік.

«Нам відомо, що Європейська Комісія прийняла рішення, а країни-члени Євросоюзу його підтримали щодо застосування принципу зонування відносно України. Однак відповідно до процедури офіційне рішення має бути опубліковане впродовж 10 днів із моменту його прийняття — лише після цього воно вступить у силу. Наразі обмеження щодо експорту птиці до ЄС діють щодо всієї території України», — заявила Ольга Шевченко.

За її словами, відповідно до міжнародного законодавства будь-яка країна у таких випадках, як реєстрація грипу птиці, має право вводити обмеження щодо імпорту відповідної продукції або зі всієї території країни, у який зареєстровано спалах, або з певної зони, або регіону.

Однак Держпродспоживслужба веде переговори з кожною країною, яка запровадила обмеження на імпорт української продукції: «У нас дуже активна комунікація. Ми працюємо з усіма нашими торговельними партнерами».

При цьому Ольга Шевченко повідомила, що всі заходи, які пов’язані з ліквідацією грипу птиці на території Вінницької області, вже завершені. Про завершення таких заходів поінформоване міжнародне співтовариство.

«Ми повідомили наших торговельних партнерів про вжиті заходи. Крім того, така інформація направлена до Всесвітньої організації охорони здоров’я (МЕБ). Також було поінформовано, що спалах пташиного грипу в Україні був одиничний, і станом на сьогодні всі заходи завершені», — зазначила т. в. о. Голови Держпродспоживслужби.

При цьому вона висловила сподівання, що торгівельні партнери України зважатимуть на двосторонні домовленості, міжнародні вимоги та рекомендацій і переглянуть тимчасово введені обмеження.

24.02.2020


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2020 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.