На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

МХП. Неаудовані фінрезультати за I квартал 2019

MHP SE — материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, головний офіс якої знаходиться в Україні, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м’ясоковбасних виробів та м’ясних виробів, готових до споживання) представляє неаудовані фінансові результати своєї діяльності за перший квартал, що закінчився 31 березня 2019 року. Надалі в цьому документі MHP SE, а також дочірні компанії — «МХП», «Компанія» або «Група».

ПОДІЇ ПРОТЯГОМ ТА ПІСЛЯ ЗВІТНОГО ПЕРІОДУ
21 лютого 2019 року МХП завершив угоду з придбання 90.69% акцій «Perutnina Ptuj» — найбільшого виробника курятини та продуктів з м’яса птиці на Балканах в Південно-Східній Європі (https://www.mhp.com.ua/library/file/mhp-closes-pp-deal-final-final-ukr-red-docx.pdf).
26 квітня 2019 року, МХП оголосив про визначення / погодження остаточної ціни покупки — 22,34 євро за акцію для придбання Perutnina Ptuj. Загальна вартість 100% підприємства Perutnina Ptuj склала 273 млн євро, у тому числі чистий борг — 34,5 млн євро та нормалізована вартість оборотних коштів. Остаточна вартість для 90.69% акцій склала 221 млн євро (https://www.mhp.com.ua/library/file/pppricepr-extanded-final-ukr-docx.pdf).

Важливо: фінансові результати за І квартал 2019 року представлені включаючи результати Perutnina Ptuj з дати завершення угоди — 21 лютого 2019 року. Через незначний вплив на результати МХП за перший квартал 2019 року, операційні результати та пояснення тенденцій були представлені без впливу PPJ.

КЛЮЧОВІ ОПЕРАЦІЙНІ ПОКАЗНИКИ
МХП завершив введення в експлуатацію два додаткові виробничі майданчики (бригади), як частину другої черги Вінницького птахокомплексу і в даний час вирощує птицю у п’яти бригадах
Обсяг виробництва курятини зріс на 13% та склав 171 272 тонн, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (І кв. 2018: 152 167 тонн)
Валовий прибуток залишився відносно стабільним і склав US$ 81 млн, маржа валового прибутку знизилася до 19% (І кв. 2018 р.: 26%)
Середня ціна на курятину залишилась відносно стабільною порівняно з показником аналогічного періоду минулого року і склала 38,63 грн за 1 кг (I кв. 2018 р. — 38,78 грн за 1 кг без урахування ПДВ).
Експорт курятини збільшився на 47% і склав 93 045 тонн (I кв. 2018 р. — 63 144 тонн).

КЛЮЧОВІ ФІНАНСОВІ ПОКАЗНИКИ
Виручка збільшилась на 42% і склала US$ 436 млн порівняно з аналогічним періодом минулого року (I кв 2018: US$ 306 млн)
Експортна виручка виросла на 65% та склала US$ 268 млн, що становить 61% від загальної виручки (1 кв 2018: US$ 162 млн, що становить 53% від загальної виручки)
Валовий прибуток залишився відносно стабільним і склав US$ 81 млн, маржа валового прибутку знизилася до 19% (I кв. 2018 р.: 26%)
Приведена EBITDA знизилася до US$ 83 млн з US$ 89 млн, внаслідок зниження маржі по всіх сегментах; приведена EBITDA маржа знизилася до 19% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (I кв. 2018 р .: 29%)
Чистий прибуток склав US$ 33 млн, у порівнянні з прибутком у US$ 90 млн у І кв 2018 р., зниження було викликано головним чином через не грошовий прибуток від курсових різниць і збільшенням фінансових витрат, пов’язаних із застосуванням IFRS 16, а також більш високих амортизаційних відрахувань, пов’язаних з розширенням Вінницького птахокомплексу.

Д-р Джон Річ, голова Ради Директорів MHP SE, прокоментував: "МХП продовжує слідувати своїй стратегії зростання, виконуючи своєчасну та в рамках бюджету реалізацію останнього етапу розширення виробничих потужностей на Вінницькому птахокомплексі та завершення важливого стратегічного кроку з придбання PPJ. PPJ це компанія високого рівня, з сильною управлінською командою, та добре налагодженою роботою на головних ринках на Балканах та в Південно-Східній Європі. Ми бачимо хороші можливості для співпраці з командою Perutnina для подальшого розвитку бізнесу у співпраці з Групою компаній МХП.
Наші фінансові результати в І кварталі відображають значне зростання доходів, оскільки нові виробничі потужності запущені і включають доходи компанії Perutnina після її придбання. На операційну маржу за І квартал негативно вплинули вищі витрати на оплату праці, які мали місце з другого кварталу минулого року. Тим не менш, ми залишаємось впевненими в перспективах Групи, і наші очікування на весь рік залишаються незмінними.

ДИВІДЕНДИ
21 березня 2019 року Радою директорів MHP SE було схвалено тимчасові дивіденди у розмірі US$ 0,7474 за 1 акцію, що еквівалентно близько US$ 80 млн., що будуть виплачені 4 квітня 2019 року акціонерам Компанії згідно реєстру станом на 29 березня 2019 року. Дивіденди не буде виплачено на ті акції, які знаходяться в казначействі.
Рада директорів MHP SE також повідомлена про згоду WTI Trading Limited (основного акціонера Компанії) на виплату дивідендів пізніше дати виплати дивідендів (але не пізніше 01 листопада 2019 р.) без нарахування відсотків на суму дивідендів, що будуть виплачені пізніше.

ПРОГНОЗ
Основними чинниками зростання у 2019 році будуть:
Збільшення обсягів виробництва курячого м’яса приблизно на 100 000 тонн внаслідок розширення Вінницького птахокомплексу (2 черга) в Україні та приблизно на 80 000 тонн завдяки нещодавно придбаній компанії PPJ;
Збільшення експортних продажів курятини в усіх регіонах, що, як очікується, призведе до отримання близько 320 000 тонн курячого м’яса;
Поступовий запуск біогазового проекту з альтернативної енергії потужністю 12 МВт (1 черга) в Вінниці (запущений в середині 2019 р.)
Очікувані високі врожаї сільськогосподарських культур позитивно вплинуть на загальний фінансовий результат МХП у 2019 році.

12.06.2019


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыКЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2019 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.