На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

У квітні зросли світові ціни на продукти харчування

Ціни на м’ясо та молочну продукцію збільшилися, у той час як ціни на зернові знизились і ФАО прогнозує рекордний урожай наступного року

9 травня 2019, Рим, Італія — Світові ціни на продовольство у квітні збільшилися до рекордного рівня майже за рік, на що вплинуло зростання цін на м’ясо і молочну продукцію.

Індекс продовольчих цін ФАО в середньому становив 170 пунктів у квітні, що на 1,5 відсотка більше, ніж у березні, та все ще на 2,3 відсотка нижче за рівень у квітні минулого року.

Підвищення цін торкнулося всіх груп продовольчих товарів, що аналізуються, окрім сектора зернових, де висока експортна пропозиція призвела до зниження цін четвертий місяць поспіль.

Індекс цін ФАО на зернові знизився на 2,8 відсотка, головним чином внаслідок зростання цін на пшеницю і кукурудзу, прогнози по виробництву яких є позитивними, в той час як котирування рису в цілому залишалося стабільним.

Індекс цін ФАО на молочну продукцію виріс на 5,2 відсотка, порівняно з показником у березні, продемонструвавши четверте поспіль щомісячне зростання внаслідок стабільного глобального попиту на імпорт в поєднанні з дефіцитом пропозиції, пов’язаної з посушливою погодою в Океанії.

Індекс цін ФАО на м’ясо збільшився на 3 відсотки, що обумовлено різким стрибком світових цін на свинину в результаті зростання попиту на імпорт в Азії — насамперед у Китаї, де стрімке поширення африканської чуми свиней призвело до різкого падіння внутрішнього виробництва. Крім цього, зміцнилися ціни на яловичину, птицю і баранину.

Індекс цін ФАО на рослинні олії також виріс — на 0,9 відсотка. Котирування пальмової олії трохи зміцнилося через зростання світового попиту і скорочення запасів в основних країнах-експортерах, в той час як ціни на соєву олію підвищилися в результаті високого внутрішнього попиту в Сполучених Штатах як з боку сектора з виробництва біодизелю, так і у продовольчих секторів.

Індекс цін ФАО на цукор збільшився на 0,8 відсотка. В основному через підвищення цін на сиру нафту, оскільки зростання цін на енергоносії стимулює використання цукрової тростини в Бразилії для виробництва етанолу — щоб задовольнити внутрішній попит.

Баланс попиту та пропозиції

Ранні прогнози вказують на те, що світове виробництво зернових досягне нового рекорду — 2 722 млн. тонн у 2019 році, що на 2,7 відсотка більше за показник минулого року. Про це описано у новому випуску «Зведення ФАО пропозиції зернових та попиту на зернові», опублікованому сьогодні.

Очікується, що світове споживання зернових досягне нового максимуму та найближчим часом збільшиться на 1,5 відсотка. Прогнозується, що світове споживання зернових збільшиться на 1,1 відсотка, причому попит на рис буде рости ще швидшими темпами, а попит на фуражне зерно для корму тварин і промислового використання, за прогнозами, буде ще вищим.

Згідно з цими прогнозами, світові запаси зернових у 2019 році скоротяться до 847 мільйонів тонн. Це призведе до невеликого зниження глобального співвідношення запасів зернових та їхнього споживання — до 30,1 відсотка.

Міжнародні ціни на фоні загального балансу попиту і пропозиції формуватимуться майже по всіх групах зернових, при цьому торгові перспективи будуть позитивними, особливо щодо пшениці і рису.

10.05.2019


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119









НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2024 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.