На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

ДЕНЬ КУКУРУДЗИ. МАЇС
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

Прикордонники затримали чоловіка з військовим квитком СРСР неподалік кордону з Білоруссю

Неподалік села Нижня Рудня на Житомирщині прикордонники відділу «Лучанки» Житомирського загону затримали особу, яка намагалась незаконно перетнути українсько-білоруський кордон.
Інформацію про появу в прикордонні невідомого, який розпитує про місце, де можна перетнути державний кордон, у відділ прикордонної служби повідомили місцеві жителі. Прикордонники негайно відреагували на сигнал і невдовзі неподалік державного кордону виявили особу, яка ігноруючи інформаційні знаки «Увага! Державний кордон» намагалась потрапити до сусідньої Білорусі.
У ході перевірки чоловік не зміг пред’явити жодних документів окрім військового квитка СРСР та повідомив що за місцем проживання в нього є паспорт СРСР. Як згодом з’ясувалось чоловік, уродженець Гомельської області Республіки Білорусь вже більше 20 років проживав на території України та після певних сімейних обставин вирішив повернутись на свою історичну батьківщину. Проте розуміючи, що за радянським документом не зможе перетнути кордон, він вирішив оминути пункти пропуску.
Також чоловік повідомив, що на території Білорусі його мали зустріти близькі родичі. Для перевірки цієї інформації українські прикордонники повідомили білоруських колег. Вже незабаром від прикордонників суміжної сторони було отримано інформацію про виявлення зазначених осіб.
Наразі стосовно правопорушника складено процесуальні документи за порушення статей 204–1 КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України) та 203 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України).

ПРЕС-СЛУЖБА ЖИТОМИРСЬКОГО ПРИКОРДОННОГО ЗАГОНУ
ПІВНІЧНОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

12.09.2018


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
ТЕХНОЛОГИЯ ВЫРАЩИВАНИЯ ГИБРИДОВ КУКУРУЗЫ

НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыКЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2019 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.