На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

ЄБРР та ЄС підтримують «ОТП Лізинг» в Україні

Клієнти МСП отримають грантовe фінансування в рамках ініціативи «EU4Business»

«ОТП Лізинг» успішно працює на українському ринку вже десять років

· 4-річний кредит ЄБРР на суму 324 млн. грн. (еквівалент €10 млн.) для «ОТП Лізинг Україна»

· Довгострокове кредитування в місцевій валюті для підтримки українських МСП

· Проект підтримується грантом в сумі €1 млн. в рамках ініціативи «EU4Business»

ЄБРР надає кредит в місцевій валюті на суму до 324 млн. грн. (еквівалент €10 млн.) «ОТП Лізинг» («ОТПЛ») в Україні для здійснення довгострокових лізингових операцій з малими і середніми підприємствами (МСП) по всій країні.

МСП також отримають грантове фінансування в розмірі до €1 млн., наданого в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business, метою якої є надання допомоги малим компаніям в інвестуванні та отриманні вигод від Угоди про поглиблену та всебічну зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) між Україною та ЄС. Після приєднання до програми ЄБРР, яка пов’язана з ПВЗВТ, «ОТПЛ» та її клієнти також зможуть отримати експертні консультацій у формі навчання та підтримки, що надаватимуться консультантами.

Гранти надаватимуться МСП, які відповідатимуть вимогам, в якості інвестиційних стимулів для зменшення вартості їх капітальних інвестицій в модернізацію технологічних і виробничих процесів відповідно до норм і стандартів ЄС.

Українське ТОВ «ОТП Лізинг», що належить угорському банку «OTP Bank PLC», успішно працює на українському ринку вже десять років. Новий кредит ЄБРР дозволить компанії «ОТПЛ» подовжити термін лізингових угод, які вона пропонує, і укладати їх у місцевій валюті. Це дозволить компанії диверсифікувати свою клієнтську базу, у першу чергу завдяки орієнтації на менші за розміром компанії. Перехід на місцеву валюту захистить українських позичальників від валютних ризиків.

EU4Business — це ініціатива ЄС, спрямована на підтримку приватного сектору в країнах Східного партнерства, у тому числі Україні. Метою цієї ініціативи є поліпшення бізнес-клімату шляхом надання малому і середньому бізнесу професійних консультацій та доступу до фінансування. Підтримка в рамках ініціативи «EU4Business» надається спільно з іншими організаціями, зокрема ЄБРР.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності у країні в 1993 році Банк узяв на себе сукупні зобов’язання щодо надання майже €12,1 млрд. в рамках близько 400 проектів.

12.09.2018


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
ТЕХНОЛОГИЯ ВЫРАЩИВАНИЯ ГИБРИДОВ КУКУРУЗЫ

НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыКЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2019 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.