На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

АГРО 2019
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

“Укрлендфармінг” прогнозує високий урожай соняшника

Група компаній “Укрлендфармінг” зібрала соняшник на 20% земель. Прогноз урожайності - понад 2 т/га, на деяких територіях - до 3,3 т/га.
“Останні три роки ми в “Укрлендфармінг” вирівнюємо сівозміну. В Україні олійні культури високо цінувались в 2008- 2014 рр. і соняшник стали сіяти особливо активно, особливо в південних областях - це перенасичувало сівозміну, - коментує директор з агровиробництва Групи компаній “Укрлендфармінг” Віктор Спаський. – Відповідно економічна віддача і продуктивність культури суттєво зменшилися. Ми працюємо в 22 областях України, у різних ґрунтово-кліматичних зонах і сьогодні засіваємо соняшником оптимальні площі. Орієнтовно 25% земель на півдні, де соняшник – бюджетоутворююча культура, та 5-15% у інших регіонах. на зміну соняшнику приходять пшениця, соя, кукурудза й кормові культури. В умовах такого збалансованого підходу до сівозміни соняшник максимально реалізує свій потенціал, не знижуючи продуктивність сівозміни в цілому”.
Група компаній “Укрлендфармінг” тільки розпочала обмолот площ під соняшником. разом із тим, навіть у посушливих регіонах у зоні ризикованого землеробства збирають по близько 2 т/га.

“Ми прогнозуємо цього року урожай соняшника вище середнього, - ділиться Віктор Спаський, - адже вже зараз ефективність сівозміни, яку ми застосовуємо на землі, підтверджується результатами”.

Група компаній “Укрлендфармінг” налічує 11 територіальних виробничих кластерів у 22 областях України. “Укрлендфармінг” входить у лідери аграрного ринку України за обсягом земельного банку. Понад 11 років компанія виробляє зерно, цукор, м’ясо, сире молоко, шкіру, яйця та яєчні продукти. “Укрлендфармінг” управляє однією з найпотужніших в Україні мережею сучасних елеваторних комплексів, два з яких найбільші в Євразії, з загальною потужністю 2,6 млн тонн. Транспортно-логістична система гарантує безумовний контроль “поле-елеватор-порт”.

прес-служба ULF

12.09.2018


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
ТЕХНОЛОГИЯ ВЫРАЩИВАНИЯ ГИБРИДОВ КУКУРУЗЫ

НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыКЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2019 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.