На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

Індекс продовольчих цін ФАО виріс внаслідок зростання цін на молочну продукцію в травні

Запаси зернових залишаються високими, а світове виробництво зернових підвищується

8 червня 2018, Рим — В травні ціни на сільськогосподарські товари в світі виросли в результаті різкого збільшення котирувань молочної продукції. Індекс продовольчих цін ФАО склав 176,2 пункту, що на 1,2% вище в порівнянні з квітневим показником.

Травневе зростання обумовлене зростанням котирувань на основні зернові і молочні продукти, при цьому ціни на цукор і рослинні масла залишалися низькими.

Індекс цін на молочну продукцію ФАО в травні збільшився на 5,5%, що в середньому на 11,5% вище в порівнянні з показником минулого року. Дефіцит пропозиції в найбільшій країні-експортері молочної продукції — Новій Зеландії — значно впливає на підвищення напруженості на ринку в останні місяці.

Індекс цін ФАО на зернові виріс на 2,4% з квітня, досягнувши максимального рівня з січня 2015 року, що на 17% вище відповідного показника минулого року. Котирування пшениці зросли на тлі несприятливих прогнозів по виробництву в деяких великих країнах-експортерах, а погіршення прогнозів на врожай в Південній Америці призвело до зростання цін на фуражне зерно. Міжнародні ціни на рис також були стійкими, чому сприяв значний попит у Південно-Східній Азії.

Індекс цін на рослинні олії ФАО знизився на 2,6 відсотка до найнижчої позначки за останні 27 місяців. Котирування пальмової, соєвої та соняшникової олії знизилися, частково внаслідок наявності великих світових запасів.

Індекс цін на м’ясо ФАО впав незначно, в той час як індекс цін на цукор ФАО продемонстрував зниження упродовж шостого місяця поспіль, знизившись на 0,5 відсотка з квітня, що відповідає сприятливим погоднім умовам в основних цукрових регіонах Бразилії — найбільшому виробнику і експортері цукру в світі.

Прогноз по виробництву зернових на 2018 рік переглянуто в бік підвищення

У звіті «Пропозиція зернових і попит на зернові», який також був опублікований сьогодні, ФАО збільшила свій прогноз по світовому виробництву зерна на 2018 рік до 2 610 млн. тон, що ,у разі підтвердження ,буде на 1,5 відсотка менше порівняно з високим рівнем минулого року.

Прогноз ФАО по світовому виробництву пшениці в цьому році становить 754,1 млн. тон. Він був переглянутий у бік підвищення в порівнянні з прогнозом попереднього місяця внаслідок поліпшення прогнозу по виробництву в декількох великих країнах-виробниках.

Прогноз по виробництву фуражного зерна склав 1 345 млн. тон — на 3,2% менше, ніж в минулому році, і що в значній мірі обумовлено переходом фермерів на більш економічно вигідні культури і посушливими погодними умовами в ряді країн. Згідно з прогнозом світовий обсяг виробництва рису зросте на 1,3% в порівнянні з рівнем 2017 року і встановить новий рекорд у 511,3 мільйона тон, а зростання, у свою чергу, обумовлено покращенням прогнозів для Індії.

У новій доповіді ФАО наводяться останні прогнози по споживанню зернових культур, яке, як очікується, досягне рекордно високого рівня в наступному році.

Прогноз за світовими запасами зернових на кінець сезонів в 2019 році був переглянутий у бік підвищення на 5% у травні до 772 мільйонів тон, причому більша частина цього перегляду відображає істотне підвищення історичних оцінок запасів кукурудзи в Китаї. Однак, незважаючи на щомісячне зростання, світові запаси зернових знизяться на 5,4% в порівнянні з рівнем відкриття сезонів.

Нові оцінки вказують на відносно високе співвідношення рівня світових запасів зернових до споживання в 28,5%, хоча це трохи нижче в порівнянні з сезоном 2017/18 року.

08.06.2018


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119









НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2024 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.