На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

ДЕНЬ КУКУРУДЗИ. МАЇС
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

На Херсонщині обговорили перспективи розвитку молочного бізнесу в Україні

15-16 травня в Херсонській області пройшло щорічне виїзне засідання наглядової ради Проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні» з метою затвердження звіту роботи проекту за 2017 рік та плану роботи на 2018 рік. Координатором проекту є заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

У зустрічі взяли участь представники Мінагрополітики, Посольства Канади в Україні, Дніпропетровської, Херсонської, Львівської, Івано-Франківської ОДА, організації Об’єднання співробітництва для міжнародного розвитку (SOCODEVI), керівники сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, дорадчих служб.

«Українське фермерство та кооперація отримала новий поштовх у своєму розвитку завдяки відновленій фінансовій підтримці від Уряду, на яку виділено безпрецедентний мільярд гривень. Крім того, ми маємо підтримку від наших канадських колег, які впровадили проект з розвитку молочного бізнесу в Україні. Вони діляться експертними знаннями та власним досвідом з нашими малими та середніми виробниками, допомагаючи посилити існуючі та створити нові життєздатні і прибуткові кооперативи», - зауважив Віктор Шеремета.

Він додав, що Проект сприяє розвитку навичок ефективного керівництва, фінансового менеджменту, популяризації кооперативного руху та розповсюдженню кооперативного досвіду на різні області України. Варто наголосити, що Проект сприяє жіночому підприємництву, зокрема, в молочному бізнесі, полегшуючи доступ жінок та молоді до кредитів, інформації та навчання з метою розвитку свого бізнесу.

Молочні кооперативи, які підтримуються Проектом, тісно співпрацюють з місцевою владою, щоб мати вплив на розподіл ресурсів з державного бюджету і визначати політику в молочному секторі. Також Львівська та Дніпропетровська дорадчі служби надають фермерам технічну підтримку та консультації, впроваджуючи у господарствах сучасні екологічно стійкі практики, лабораторні аналізи молока та надійну систему управління фермою. Дані, зібрані та проаналізовані у рамках цієї системи, дозволяють молочному фермеру визначити, які саме ділянки господарювання потребують покращення щодо комфорту молочного стада та продуктивності у виробництві молока.
Під час виїзного засідання було розглянуто результати проекту у 2017 році, зокрема, порівняно заплановані кількісні та якісні критерії результативності проекту на 2021 рік з досягнутими. Також заступник Міністра Віктор Шеремета відвідав дві сімейні ферми в Херсонській області, які продемонстрували досягнуті результати завдяки підтримці Проекту. Наприкінці зустрічі було схвалено робочий план на 2018 рік.

«Проект «Розвиток молочного бізнесу в Україні» (2014-2021 рр. ) об’єднає 5000 малих та середніх молочних виробників у мережу фермерів, підприємців, кооперативів та кооперативних об’єднань, здебільшого, у чотирьох регіонах: Дніпропетровській, Херсонській, Львівській, Івано-Франківській областях. Семирічний проект планує закріпити досягнення попереднього проекту «Покращення конкурентоспроможності молочного сектору в Україні» (2008-2014).
Проект фінансується за рахунок коштів Уряду Канади, а саме Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (МЗСТР), Екофонду Данон в Україні, МБФ «Добробут громад», Дніпропетровської та Львівської обласних державних адміністрацій. Проект впроваджується агенцією SOCODEVI з Квебеку, Канада.
Прес-служба Мінагрополітики

16.05.2018


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
ТЕХНОЛОГИЯ ВЫРАЩИВАНИЯ ГИБРИДОВ КУКУРУЗЫ

НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыКЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2019 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.