На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

ДЕНЬ КУКУРУДЗИ. МАЇС
 
Главная > Публикации > Пресс-релизы

У Запоріжжі припинено діяльність конвертаційного центру, який працював для декількох областей

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Запорізькій області спільно із працівниками СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури ліквідували конвертаційний центр, діяльність якого поширювалась на територію регіону, а також міст Харкова, Києва, Дніпра, Одеси та Миколаєва.
У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205 КК України оперативники викрили злочинне угруповання, члени якого надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з мінімізації сплати податків шляхом переводу безготівкових коштів в готівку, безпідставного формування ПДВ та подальшої легалізації грошових коштів.
Для прикриття своєї протиправної діяльності фігуранти зареєстрували на підконтрольних осіб, фактично непричетних до фінансово — господарської діяльності, низку фіктивних підприємств. На рахунки цих компаній підприємства перераховували безготівкові кошти у вигляді оплати за товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги), після чого вони конвертувались за допомогою чекових книжок у готівку та повертались вигодонабувачам за винятком 12–14%, які слугували грошовою винагородою за надані послуги.
Упродовж 2016–2018 років загальний обіг проконвертованих коштів склав близько 200 млн. грн.
На підставі ухвал суду проведено 14 обшуків в тіньовому офісному приміщенні центру, за адресами проживання учасників «конверту» та в їх автомобілях.
У результаті вилучено 14 печаток фіктивних компаній, комп’ютерну техніку, мобільні телефони та бухгалтерські документи. Окрім того, накладено арешт на 1,2 млн. грн., що знаходяться на банківських рахунках підконтрольних підприємств та на ліміт з ПДВ на загальну суму 2,2 млн. грн.
Тривають слідчі дії.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

06.03.2018


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE


ТЕХНОЛОГИЯ ВЫРАЩИВАНИЯ ГИБРИДОВ КУКУРУЗЫ

НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыКЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2018 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.