На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

ДЕНЬ КУКУРУДЗИ. МАЇС
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

На Київщині ліквідовано конвертцентр, який конвертував кошти через «чорний» ринок тютюнових виробів

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області спільно із Генеральною прокуратурою припинили діяльність конвертаційного центру, який протягом 2017 року проконвертував більше 180 млн. грн..
В рамках проведення операції «Акциз-2018» та розслідування кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 212 КК України, ліквідовано конвертцентр, який надавав послуги підприємствам реального сектору економіки м. Києва, Київської та інших областей з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку.
Для прикриття своєї незаконної діяльності організатори «конверту» створили, зареєстрували та придбали корпоративні права низки транзитно — конвертаційних СГД, на рахунки яких підприємства реального сектору економіки перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані ТМЦ.
При цьому через одне із підконтрольних підприємств купувались тютюнові вироби без відображення в бухгалтерському та податковому обліку, які в подальшому реалізовувались на «чорному» ринку за необліковану готівку, яку і передавали замовникам за вирахуванням винагороди у розмірі 10–12 %.
Загальний обсяг реалізації незаконних послуг за період з 2017 року по теперішній час склав понад 180 млн. грн.
За результатами 13 обшуків, проведених в офісних та складських приміщеннях «конверту», за місцями реєстрації та проживання організаторів, а також у банківських установах, де розміщені індивідуальні сейфи організаторів та учасників, та в їх автомобілях, вилучено та передано на відповідальне зберігання 205 тис. доларів США, 100 тис. 554 пачки тютюнових виробів орієнтовною вартістю понад 3 млн. грн., первинні фінансово-господарські документи, чорнові записи, незаповнені бланки з відбитками печаток транзитно — конвертаційних СГД, комп’ютерну техніку та електронні носії інформації, електронні ключі підконтрольних компаній.
Тривають слідчі дії.

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПРЕС-СЛУЖБА

13.02.2018


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
ТЕХНОЛОГИЯ ВЫРАЩИВАНИЯ ГИБРИДОВ КУКУРУЗЫ

НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыКЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2019 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.