На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

MAS Seeds через п’ять років представить перший український гібрид кукурудзи
 
Главная > Публикации > Пресс-релизы

Посівна кампанія 2017: відповіді на ключові питання

У Києві завершилася Перша всеукраїнська конференція «Посівна кампанія 2017: шляхи примноження врожаю», яка зібрала в івент-холі готелю «Ramada Encore Kiev» представників найуспішніших вітчизняних агровиробників. Учасники семінару обговорили найактуальніші питання, на які слід звернути особливу увагу напередодні посівної. А досвідчені спікери поділилися ексклюзивною інформацією стосовно засобів і технологій збільшення врожаю і отримання максимальних прибутків.

Для учасників конференції виступали провідні фахівці та експерти компаній ТД «Соєвий вік», «Woodstock» «Август-Україна», «Дунай-Агро», «Ензим-Агро», «Drone.ua», «Біона», «БТУ-Центр», «ЄвроХім», «Агро-Кемі Кфт», «Skok Agro», представники Асоціації «Українське насіннєве товариство», «Державної продовольчо-зернової корпорації України». Спікери ознайомили всіх присутніх з особливостями вирощування сої, кукурудзи, пшениці та соняшнику, аспектами використання біологічних і хімічних препаратів для збільшення врожаїв, а також інноваційними рішеннями й технічними засобами, які сьогодні існують в агропромисловому секторі. Крім того, доповіді представників Асоціації «Українське насіннєве товариство» й «Державної продовольчо-зернової корпорації України» розкрили зміст наразі найболючіших для вітчизняних сільгоспвиробників питань стосовно сертифікації насіннєвого матеріалу, а також можливих альтернативних заходів банківському кредитуванню для аграріїв.

- Усі питання, які ми розглянули на конференції, були дійсно цікавими. Отримана інформація дає можливість спокійно входити в новий сезон. Приємно було також взяти участь в розіграші подарунків – книг-сенсацій про сою, кукурудзу і соняшник. Та й в цілому організація заходу пройшла на високому рівні, – розповідає фермер з Полтавщини Олександр Петренко і додає, що вже чекає зустрічі з колегами на Дні поля – щорічній масштабній аграрній події, яку влітку проводить ТД «Соєвий вік». Адже з кожним роком цей захід стає цікавішим та інформативнішим, і 2017-й точно не буде винятком.

- Хочу подякувати всім тим, хто відгукнувся на нашу пропозицію і зміг взяти участь у конференції, – підсумував семінар директор ТД «Соєвий вік» Олександр Ушаков. Користуючись нагодою, запрошую всіх вас на «День поля», який традиційно організовує наша компанія в середині серпня. Дещо привідкрию завісу і скажу, що цьогоріч на Дні поля на всіх наших партнерів, клієнтів і гостей чекатиме багато сюрпризів. Наприклад, ви зможете порівняти традиційне й органічне землеробство на спеціально відведених для цього демо-ділянках. Це буде своєрідним змаганням, в якому кожен для себе виявить переможця.

І це лише частина того масиву заходів, які ми плануємо провести. Про інші дізнаєтеся згодом. То ж, дякуємо за участь в нашій конференції та чекаємо всіх вас на нашому Дні поля! – насамкінець зазначив Олександр Ушаков.

22.03.2017


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119
АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE


ТЕХНОЛОГИЯ ВЫРАЩИВАНИЯ ГИБРИДОВ КУКУРУЗЫНовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыКЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2018 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.