На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

MAS Seeds через п’ять років представить перший український гібрид кукурудзи
 
Главная > Публикации > Пресс-релизы

Великий агробізнес продовжує освітянський природничий проект

21 квітня 2016 року компанія «Сингента» презентувала оновлений соціально-освітній проект «Лабораторія інноваційних рішень „Сингенти“ у просторі НКМК Мистецький Арсенал.

В ході презентації представники компанії „Сингента“ та партнери проекту розповіли про розвиток Лабораторії за 2 роки, плани на майбутнє, і нові пізнавальні інтерактивні програми проекту 2016 року, які покликані відкрити незвідані освітні обрії в природознавстві та агронауці для дітей, підлітків та їхніх батьків.

„Ми наголошуємо на тому, що прибуток — це не єдина мета бізнесу, не менш важливим є суспільно значущий внесок компанії. Серед багатьох науково-освітніх ініціатив, які компанія пропонує своїм клієнтам та партнерам задля удосконалення професійних знань у галузі сільського господарства, “Сингента» також пропонує чимало заходів, спрямованих на підвищення загальноосвітнього рівня громад з теми природознавства і агрономії — адже мало хто замислюється над тим, скільки зусиль потрібно докласти, щоб на нашому столі завжди була якісна їжа", — зауважив Гебхард Рогенхофер, генеральний директор компанії «Сингента» в Україні.

Проект освітнього значення «Лабораторія інноваційних рішень „Сингенти“, що діє на платформі проекту „Арсенал Ідей“ у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі „Мистецький Арсенал“ з лютого 2014 року, зміг успішно об’єднати зусилля бізнесу, науки та мистецтва. Разом із Арсеналом та науково-пізнавальним клубом „DoMyRoom“ компанія надихає майбутнє покоління на здобуття нових знань та розкриття свого творчого потенціалу. За словами організаторів, в минулому році Лабораторію відвідало більше ніж 280 тис. гостей, серед яких близько 12 тис. дітей та підлітків.

»У 2016 році спільно з компанією «Сингента» у «Мистецькому Арсеналі» було створено унікальний освітній простір «Природа і ми», в якому функціонує оновлена інноваційна Лабораторія компанії. Завданням освітнього простору є створення куточка живої природи в умовах урбанізованого міста, привернення уваги до питань захисту природи, здоров’я рослин та їхньої важливої ролі у житті планети. Наша країна має потужний потенціал розвитку аграрної сфери, однак сучасні діти та жителі мегаполісів вкрай мало знають про життя рослин. Спостереження за ростом рослин, зокрема с.- г. культур, — це захопливе поринання в дивовижний світ, у якому з маленького зернятка народжується життя. Завдяки Лабораторії «Сингенти» ми маємо чудову нагоду поспостерігати за цим надзвичайним процесом", — підкреслила Ольга Вієру, директор благодійного фонду «Мистецький Арсенал».

Проект працює в форматі інтерактивного спілкування, в ході якого значну увагу приділяють питанням раціонального використання ресурсів, забезпечення населення планети здоровою їжею. Кожен має нагоду прослухати тематичну агро лекцію, вивчити живі рослини і насіння за допомогою мікроскопа, документ-камери, іншого приладдя. Також додатково відвідувачі знайомляться із концепцією та основними засадами Плану Успішного Зростання, що був оголошений компанією «Сингента» у 2014 році.

У сезоні 2016 року оновлений майданчик «Лабораторії інноваційних рішень» презентував власну розробку «розумної теплиці» та «медіа вулика».

"Демомодель «розумної теплиці» була створена для того, щоб показати наочно, що вирощування продуктів харчування — це складний високотехнологічний науковий процес, який має бути надійним та гнучким, і над реалізацією якого працюють вчені й розробники різних галузей та професій. Саме завдяки сучасним технологічним рішенням сільське господарство може забезпечити їжею стрімко зростаюче населення планети" - коментує Оксана Главацька, співзасновник клубу «DoMyRoom».

За словами організатору проекту, «розумна теплиця» поєднує в собі біологічну складову, яка відповідає за підбір оптимальних кліматичних умов для забезпечення життєдіяльності певного виду рослини, та інженерне мистецтво, що дозволяє розробити повністю автоматизовану робочу систему для вирощування рослин (вимірювання і регулювання температури та вологості повітря і ґрунту, освітлення за розкладом), а також ІТ-складову, яка за допомогою спеціально розробленого програмного забезпечення контролює та самостійно підтримує кліматичні умови теплиці. При цьому налаштування можна виконувати через будь-який ґаджет (смартфон, планшет, ПК).

Не менш захоплюючим елементом простору Лабораторії став «медіа вулик» та спеціально розроблена освітня відео-лекція «Про невідоме життя бджіл», яка порушує актуальну тему сьогодення щодо збереження та підвищення біорізноманіття, надзвичайно важливу роль в якому відіграють саме бджоли. Запилення є одним з ключових процесів в екосистемах, а бджоли — це найбільш важливі запилювачі.

Запилення дозволяє рослинам забезпечувати людство продуктами харчування, а також сприяє розвитку здорової флори у лісах, садах і парках. За допомогою проекту українці можуть усвідомити значення комах-запилювачів для довкілля, і зокрема, для сільського господарства, а також, що компанія «Сингента» не стоїть осторонь нагальної потреби у вирішенні глобальних викликів.

Учасники презентації підкреслили, що відвідування соціально-освітнього проекту «Лабораторія інноваційних рішень» — це найпростіший спосіб для міського жителя стати дещо ближчим до сільського господарства.

Syngenta — це провідна агрохімічна компанія, яка прагне підвищити рівень продовольчої безпеки в світі, надаючи можливість мільйонам сільгоспвиробників раціональніше використовувати наявні ресурси. Завдяки передовим науковим знанням та інноваційним рішенням 28 000 фахівців у понад 90 країнах світу працюють з метою удосконалити сучасні підходи до вирощування рослин. Ми рішучі у своїх намірах зберегти родючі землі від деградації, сприяти підвищенню біорозмаїття і відродженню сільських громад.

29.04.2016


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119
АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE


ТЕХНОЛОГИЯ ВЫРАЩИВАНИЯ ГИБРИДОВ КУКУРУЗЫНовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыКЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2018 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.