На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

АГРО 2019
 


Главная > Публикации > Актуальная статья

ВПЛИВОВІ ЛЮДИ

Хто з нас не мріє про вплив та владу. Якщо хтось заперечить, то злукавить. Чи відкрито, чи тільки в найпотаємніших мріях, але кожна людина мріє про вплив та повагу тих, хто довкола.
Часто-густо наша локальна аграрна тусівка ототожнює вплив із близькістю до сильних світу цього. Тобто до голови комітету Верховної Ради з питань АПК, до представників Кабміну чи лідерів окремих політичних партій. Комусь лестить знайомство з губернатором чи відомим політиком – і людина наліво-направо вихваляється, що вона на короткій нозі з міністром фінансів, наприклад. Дарма, що колишнім.
Люблять хвалитися в аграрній тусівці і знайомством з керівником аграрного відомства. І не біда, що впливовий насправді не конкретно міністр, а його портфель (тобто сама посада). Головне інше — видимість впливу.
Бо як не крути, але ж значуще звучить: „оце ми були з міністром”, „коли я з міністром” чи щось на зразок цього. На перший погляд виглядає так солідно, хоча насправді...
У погоні за впливом чи впливовими знайомими ми чомусь забуваємо, що по одягу тільки зустрічають. Хоча непогано, звичайно, знати особисто і міністра, і прем’єра, і всіх чиновників, з якими доводиться працювати та вирішувати проблемні питання.
Добре і просто спілкуватися з відомими та впливовими людьми, особливо коли їхні думки та погляди співпадають з твоїми. Та при цьому треба поважати себе, свою справу та відстоювати інтереси людей, які працюють у твоєму колективі.
Хоча нема куди правди діти: влада та близькість до влади заворожує. Ви звернули увагу, що той, хто спробував владу на смак, чомусь не хоче прощатися з портфелем, статусом, „вірнопідданими”. Ви звернули увагу, скільки в аграрній тусівці президентів. На всі країни вистачить, та ще й залишиться.
Інша категорія в тусівці — кон’юнктурщики. Люди, які свідомо використовують у власних інтересах близькість до влади, намагаючись створити собі відповідну репутацію. Ціла армія вже назбиралася віце-президентів, керівників департаментів, помічників, аналітиків тощо.
Нам чомусь здається, що чим ближче ми до сильних світу цього, то тим більше нас поважають. Чим довша назва посади у нас на візитці, тим солідніше ми виглядаємо.
Близькість влади — це найсильніший наркотик у світі. І не кожен завідувач сільського клубу чи ферми мужньо переживе потиск руки Президента країни, наприклад.

09.04.2009 Обсудить статью

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
ТЕХНОЛОГИЯ ВЫРАЩИВАНИЯ ГИБРИДОВ КУКУРУЗЫ

НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыКЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2019 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.