На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРО ФОТО

ДЕНЬ ПОЛЯ КОНТИНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУПП
 


Главная > Публикации > Анонсы

Анонсы

19.11.2019  
19:43

У Києві відбудеться II Саудівсько-Український аграрний бізнес-інвестиційний форум

28 листопада 2019 року (четвер) відбудеться ІІ Саудівсько-Український аграрний бізнес-інвестиційний форум. Захід організовують SALIC Ukraine та «Контінентал Фармерз Груп» за підтримки Ради Саудівських Торгово-промислових палат і Saudi Agricultural Investment and Livestock Company (SALIC).

Спікерами заходу, зокрема, будуть Керуючий директор SALIC Халед Аль-Абуді, Президент і CEO Групи компаній Amaco Адріано Луз та інші. Участь у Форумі візьмуть також представники великих саудівських та українських компаній, урядовці, галузеві асоціації. Основна тема Форуму – поточний стан економічного співробітництва Саудівської Аравії та України, сільського господарства та агробізнесу в Україні і майбутні інвестиційні можливості.

Місце проведення – Fairmont Grand Hotel, вул. Набережно-Хрещатицька, 1, м. Київ. Початок о 9:00 год.

У програмі – виступи експертів і представників органів влади обох держав, дискусії про агрокультуру та агробізнес, обговорення фінансової стабільності й перспектив інвестування в Україні, майбутніх можливостей у саудівсько-українській співпраці, представлення успішних бізнес-кейсів тощо.

Попередня реєстрація обов’язкова. Для реєстрації на подію та отримання будь-яких додаткових відомостей пишіть на електронну скриньку forum@cfg.com.ua.


19:45

Конференція «ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ХАРЧОВОЇ ІНДУСТРІЇ»


21 листопада 2019 р. відбудеться VIІ Міжнародна науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ХАРЧОВОЇ ІНДУСТРІЇ», присвячена 60-річчю заснування Інституту продовольчих ресурсів Національної академії агарних наук України. У ході конференції планується обговорити актуальні питання і проблеми харчової промисловості, шляхи забезпечення її розвитку, механізми організації ефективних продовольчих ринків, та поділитись досвідом наукових досліджень з розвитку інноваційних технологій в харчової індустрії, їх впровадження і комерціалізації.

У роботі конференції братимуть участь провідні вчені у галузі харчової та переробної промисловості, економіки агропромислового комплексу, керівники громадських об’єднань виробників харчової продукції. У рамках конференції буде організовано виставку-презентацію досягнень науковців і фахівців Інституту продовольчих ресурсів НААН, а також продукції Державного дослідного підприємства ІПР НААН, яке спеціалізується на випуску заквашувальних препаратів для молочної промисловості, мікробіологічних препаратів для тваринництва, хлібобулочної продукції, а також спеціалізованого технологічного обладнання для харчової галузі.

Адреса проведення: вул. Євгена Сверстюка, 4А, м. Київ, Україна

Інститут продовольчих ресурсів НААН

9.30 - початок реєстрації учасників

10.00 - початок роботи конференції


Контакти оргкомітету: +38 044 517 17 30, kopylket@ukr.net< Предыдущий день Следующий день >
АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2020 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.