На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

ДЕНЬ КУКУРУДЗИ. МАЇС
 


Главная > Публикации > Анонсы

Анонсы

09.10.2018  
12:01

Розвиток сільських територій Харківщині та вплив АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ на процеси розбудови області.

Запрошуємо представників ЗМІ на прес-брифінг присвячений темі:

Розвиток сільських територій Харківщині та вплив АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ на процеси розбудови області.

ДАТА та ЧАС: 9 жовтня (вівторок) об 10:00

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Харківська обласна державна адміністрація (м.Харків, вул. Сумська, 64)

Учасники прес-брифінгу:


  1. Олександр Нездюр, Директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської ОДА

  2. Дмитро Титаренко, генеральний менеджер Агропорт Україна

  3. Леонід Фадєєв, засновник «Завод «Фадєєв Агро», постійний учасник Агропорту з 2014 року

  4. Вадим Шиян, Директор ГС «Міжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України»

Агровиробнича політика Харківщини перш-за все включає в себе розвиток сільських територій. Сільські території – це не тільки місце життєдіяльності майже третини населення України, а й просторовий та ресурсний базис виробництва. Саме тому їх розвиток починається зі створення ресурсної бази та залежить від ефективної системи управління земельними ресурсами, не є виключенням – раціональне використання земель сільськогосподарського призначення. Стале сільське господарство – ключовий фактор просторового розвитку в умовах формування об’єднаних територіальних громад. Насамперед, це передумова для інтенсифікації локального виробництва, включно з розвитком малого і середнього фермерства, створення додаткових виробничих ланцюгів, поліпшення соціальних умов життя у сільській місцевості, дбайливого й відповідального поводження з природними ресурсами та впровадження інновацій. Як наслідок, скоординовані та раціональні дії громад у середньостроковій перспективі, будуть сприяти відновленню і стійкому економічному зростанню регіонів, створенню сприятливих інвестиційних умов та забезпеченню власної й національної продовольчої безпеки.)

Розвиток сільських територій – серед ключових тем, що обговорюватимуться на АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ 2018, що відкриється вже 11 жовтня. Окрім того, особлива увага буде приділятись проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології. Також спеціально до 5-ої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект – Українське Трипілля. Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України, а заключний етап пройде саме на Харківщині в третій день заходу.

Нагадаємо, що АГРОПОРТ – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Харківської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

АГРОПОРТ Схід Харків 2018, який пройде у Харкові з 11 – 13 жовтня буде орієнтований на великих та середніх фермерів. Серед ключових тем – рослинництво, птахівництво, кормовиробництво, тваринництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство тощо. До участі в Агропорті у Харкові буде запрошено фермерів та господарів з Харківської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізьської, Луганської, Донецької, а також с інших регіонів України.

Довідкова інформація:

АГРОПОРТ™ (www.agroport.ua) – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 АГРОПОРТ об'єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.

Організатори форуму: Департаменти агропромислового розвитку Львівської, Херсонської на Харківської облдержадміністрацій та консалтингова компанія ТОВ «Авіабренд».

*Акредитація для ЗМІ на місці проведення перед початком< Предыдущий день Следующий день >
АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
ТЕХНОЛОГИЯ ВЫРАЩИВАНИЯ ГИБРИДОВ КУКУРУЗЫ

НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыКЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2019 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.