На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Житомирщина. Міжнародний форум з ягідництва

Про те, як стати лідером у виробництві ягід, відкрити нові ринки збуту та як створити і розвивати ягідні кооперативи, ознайомилися учасники VII Міжнародного форуму «Лохина високоросла та інші ягідні культури в Україні 2018. Ягідні кооперативи», який пройшов на Житомирщині.
Розпочався дводенний форум 13 липня, у Житомирському інституті медсестринства. Участь у відкритті конференції з питань розвитку підприємництва у сфері ягідництва взяв заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета та керівник апарату Житомирської ОДА Олексій Шатило.
Олексій Шатило від імені голови ОДА Ігоря Гундича привітав підприємців, учасників та спікерів форуму: «Цьогорічний форум – це унікальна можливість розширити наші знання у сфері ягідництва. Сьогодні тут присутні як представники бізнесу, які уже займаються ягідництвом, так і представники об’єднаних територіальних громад. Адже одним із інструментів розвитку ОТГ – є саме ягідництво та ведення цього бізнесу. Наразі на Житомирщині 24 господарства, які займаються товарним ягідним виробництвом. Підтримку у цьому надає державна програма, за якою уже кілька підприємств області отримали компенсацію за вирощування ягід. Тому усім бажаю успіху у сьогоднішній роботі і отримати ті знання, які дадуть новий поштовх для розвитку бізнесу та громад області».
За словами заступника міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремета, вирощування ягід – це перспективний та цікавий бізнес. При цьому держава передбачає підтримку і фермерам, і сільським кооперативам у цьому напрямку виробництва.
«За державною програмою підтримки селяни, які об’єднались у кооперативи та займаються вирощуванням ягід, можуть отримати 70% компенсації за закуплене обладнання. Наразі у порядку, який передбачає виплату компенсації, кооператив має складатись із 20 осіб. Проте ми надали пропозиції щодо зменшення кількості учасників кооперативів – до 7 селян, адже спершу об’єднати 20 осіб дуже складно. Тому ми намагаємось підтримувати аграріїв-селян» – зазначив Віктора Шеремета.
Також до відкриття форуму долучилися керівник проекту «Агроторгівля України» Андре Піллінг та директор ТОВ «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва.
Під час теоретичної частини підприємці та представники ОТГ ознайомилися із оглядом світового ринку компаній ягідного виробництва; маркетинговим дослідженням ягідного ринку в Україні; покроковим створенням ягідника та введення бізнесу; умовами вирощування лохини та її сертифікацієї; стратегією ягідного бізнесу.
Також учасники відвідали поля успішних ягідних підприємств та взяли участь у VI Ягідному фестивалі «Брусвяна-Україна», який пройшов 14 липня у с. Костівці Брусилівського району.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.