На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ЗАПОРІЖЖЯ. У ГОСПОДАРСТВАХ РЕГІОНУ РОЗПОЧАТО ЗБІР ВРОЖАЮ СОНЯШНИКА

В районах області триває збирання сільськогосподарських культур.
Скошено та обмолочено 1 100 га гречки, або 97 % від цьогорічного плану, 14 тис. га проса, або 78 % від завдання та 1 128 га кукурудзи на зерно, що становить 2 % від збиральної площі.
Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, середня врожайність гречки на сьогодні становить 8,6 ц, проса – 17,5 ц, кукурудзи – 36,5 ц з одного га.
В окремих господарствах області розпочався збір врожаю соняшника та сої. Усіма категоріями господарств скошено 61 тис. га соняшника, або 11 % та 913 га сої, що становить 8 % від збиральної площі.
Паралельно із збиранням сільськогосподарських культур аграрії у важких погодних умовах проводять підготовку ґрунту для сівби озимих зернових культур під урожай 2017 року. На цей час ґрунт підготовлений на площі 625 тис. га, або 94 % до прогнозу.
Під майбутній врожай планується посіяти 635 тис. га озимих колосових культур і 29,3 тис. га озимого ріпаку.
Для проведення сівби на сьогодні у аграріїв є в наявності 82 % кондиційного насіння озимих зернових культур від їх необхідної кількості, 100 % ріпаку, 50 % від потреби мінеральних добрив і 99 % хімічних засобів захисту рослин.
Умови для формування запасів продуктивної вологи у ґрунті на площах, призначених під посів озимих культур, зберігаються вкрай несприятливі, лише в районах, де пройшли ефективні опади (за добу 25-40 мм), з’явилась тенденція до їх покращення. За агрометеорологічними розрахунками, у нинішньому році середніми оптимальними строками сівби озимини на території області є 29-30 вересня.
Наразі польові роботи тривають.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.