На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Запорізька область. Жінки-фермери опановують інновації плодоовочівництва

У рамках спільних заходів Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва громадська організація «Рада жінок-фермерів Запорізької області» провела семінар на тему: «Інновації в технології переробки плодоовочевої продукції, ринки збуту та про дієві державні та регіональні програми (дотації) в 2017 році» на території Кирилівської селищної ради.
Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Щербина поінформувала про підтримку сільгосптоваровиробників у поточному році на державному і регіональному рівні та механізми отримання бюджетних дотацій.
Зокрема, на державному рівні Програмою передбачено підтримку за такими напрямками:
бюджетна дотація – 4 млрд. грн
часткова компенсація вартості с/г техніки у 20% – 550 млн. грн
компенсація відсоткової ставки за кредитами – 300 млн. грн
кредити фермерам – 65,0 млн. грн
підтримка хмелярства, садів, виноградників – 75,0 млн. грн
підтримка тваринництва – 170,0 млн. грн
На регіональному рівні працює програма розвитку галузі молочного скотарства в сільськогосподарських підприємствах та сільськогосподарських кооперативах Запорізької області на 2014-2018 роки.
Нею передбачено щорічне виділення коштів із загального фонду обласного бюджету в розмірі 1 млн. грн із розрахунку 5 тис. грн. за кожну прирощену голову дійного стада корів.
Дотацію отримують господарства за приріст поголів’я корів молочного та комбінованого напряму продуктивності, закупленого або власного відтворення.
Крім цього, Український Державний фонд підтримки фермерських господарств проводить конкурс на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».
Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. грн, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до п’яти років. Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 65 млн. грн.
Учасники тренінгу також обговорили новий Закон України «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров’я та благополуччя тварин».
Цей документ спрямований на посилення контролю за якістю і безпечністю харчових товарів, у якому затверджені базові принципи європейської системи державного контролю безпечності харчових продуктів в Україні.
Закон передбачає запровадження зовнішнього щорічного аудиту компетентного органу (Держпродспоживслужби), до якого, в тому числі, залучатимуться представники громадськості. Водночас обмежується коло осіб, яким можуть делегуватися повноваження щодо здійснення державного контролю. Також запроваджується фіксований розмір штрафу за відповідний вид порушення тощо.
Документ запроваджує серйозні зміни у системі держконтролю — перевірки операторів ринку без попередження, запровадження ризик-орієнтованого підходу (оцінка ризику повинна супроводжувати кожен важливий крок діяльності як компетентного органу, так і бізнесу), фаховий державний контроль, вичерпний перелік питань для перевірки, механізм пом’якшення відповідальності щодо певних порушень.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.