На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ. ОПЕРАЦІЯ «УРОЖАЙ 2016» ПЕРЕХОДИТЬ У ПРАКТИЧНУ ПЛОЩИНУ

Завершився підготовчий етап до проведення операції «Урожай 2016». Практичні кроки з її втілення розглянули на першому засіданні обласної робочої групи під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля. У заході взяв участь заступник голови ОДА Борис Борисов, який є також заступником керівника робочої групи.
- Ми порушили проблему, яка є в області та й усій Україні. Під час зустрічі з Президентом України я просив підтримати законопроект, який передбачає передачу повноважень у земельних відносинах на місця. Нам потрібно нарощувати резерви. Я їх бачу в агропромисловому комплексі. Головне, чого ми хочемо добитися – збільшення надходжень до бюджетів. Але не видавлюванням із фермерів, а наведенням порядку у земельній сфері. Ті, хто мають землі і не платять податки, повинні заплатити їх сповна, - наголосив Костянтин Бриль.
Керівник області також додав, що поверхнева робота в цьому питанні не принесе результату, потрібно бути в’їдливими аж до дрібниць.
Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Ревуцький представив на розгляд учасників засідання етапи та алгоритм проведення операції «Урожай 2016». Так, заплановано чотири етапи. Протягом травня – вересня 2016 треба сформувати базу даних шляхом збору інформації щодо наявних земель, землекористувачів, проведення моніторингу посівних площ, культур, «обробітчиків». Під час збору врожаю (липень – жовтень 2016) триватиме моніторинг жнив, урожайності культур, «збирачів», використання найманої праці, надання послуг. Найтриваліший період - з липня 2017 по червень 2017 - буде присвячений аналізу реалізації продукції, її ціни та обсягів, статистичної звітності, декларування доходів. На основі всього цього протягом грудня 2016 – червня 2017 буде надано оцінку результатів, вироблено пропозиції щодо законодавчих змін, управлінських рішень.
Щодо алгоритму роботи: обласна робоча забезпечуватиме методологічне супроводження реалізації проведення операції «Урожай – 2016» Департамент агропромислового розвитку здійснюватиме зведення оперативної інформації від районних робочих груп, аналіз та підготовку матеріалів для обласної робочої групи, підсумковий аналіз проведення операції; на місцеві робочі групи покладено практичну реалізацію проведення операції Урожай - 2016: виконання протокольних доручень, звітування, виїзди на місця, актування інформації та фактів, надання пропозицій; сільські/селищні, міські ради звітуватимуть районній робочій групі, актувати інформацію та факти, здійснюватимуть самоврядний контроль за використанням землі на місцях.
При цьому посадовець акцентував, що кожен орган буде задіяний в операції виключно в межах своїх повноважень з метою збору інформації.
У результаті обговорення всіх робочих моментів робочою групою затверджено запропоновані етапи та алгоритм дій, план основних заходів, форми моніторингу. Підбиваючи підсумки, заступник голови облдержадміністрації Борис Борисов зауважив, що в ході роботи при потребі можуть і повинні вноситися корективи, адже завдання такого масштабу ще ніхто не виконував.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.