На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Голова Волинської ОДА Погуляйко зустрівся з аграріями

3 січня голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко провів робочу зустріч із провідними агровиробниками області.
На початку заходу директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко інформував про розвиток агропромислового сектору Волині: сільське господарство разом з харчовою і переробною промисловістю створюють понад 30 % ВРП області. В області виробляється продукції сільського господарства на суму понад 7 мільярдів гривень, із яких 60 % - продукція рослинництва, 40 % - продукція тваринництва.
Протягом 2010-2019 років введено у сільськогосподарський обіг 100 тисяч гектарів облугуючої ріллі.
Значну частку у виробництво с/г продукції вносять господарства населення. Відтак, у 2019 році саме ці господарства є основними виробниками картоплі, овочів, плодів, ягід та молока в області.
Також Юрій Горбенко акцентував на державній підтримці галузі у 2019 році. За попередньою інформацією, всього в область надійшло 206,2 млн грн державної підтримки, якою скористалися 641 суб’єкт господарювання та 7826 власників особистих селянських господарств.
Насторожує ситуація із зниженням поголів’я корів в області, така ж тенденція прослідковується загалом по Україні.
Разом з тим, на Волині створюються нові господарства, будуються ферми та інші сільськогосподарські об’єкти. Для прикладу, у 2019 році за сприяння проекту «УкрМілкІнвест» в області створено 3 сімейні молочні ферми (родини Панасюків та Базюків з Устилузької ОТГ, Юхимчуків із с.Рачин Горохівського р-ну). На часі відкриття ще п’яти сімейних молочних ферм.
Щодо земельних відносин, Волинська область відібрана для впровадження пілотного проекту «Державний аграрний реєстр». З 14 січня цього року стартує тестовий етап впровадження проекту.
Опісля відбувся активний діалог із присутніми на зустрічі аграріями, які озвучували очільнику облдержадміністрації свої прохання та пропозиції щодо подальшої роботи.
Зокрема, агровиробники зацікавлені у повернені пільгового режиму ПДВ, відшкодуванню ПДВ при експорті ріпаку та сої, сприянні усуненню корупційної складової в органах Держгеокадарсту; перегляді норм щодо проїзду великогабаритної сільськогосподарської техніки.
Окрім того, аграріїв турбує питання завершення процесу децентралізації. Вони висловили побажання якнайшвидше створити науково обґрунтовану кількість ОТГ в області, з тим, щоб жителі громад мали можливість контролювати надходження та видатки бюджетів.
На завершення зустрічі агровиробники висловили побажання частіше збиратися за круглими столами з тим, щоб обговорювати соціально-важливі питання, бо саме аграрна галузь створює робочі місця на селі і сприяє розвитку соціально-культурного побуту.
Юрій Погуляйко запевнив, що усі пропозиції будуть взяті до уваги та вивчені. Невдовзі облдержадміністрації підготує необхідні листи до центральних органів влади задля вирішення проблемних питань аграріїв.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.